WindowsGryIL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad

IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
777 Studios
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Grafika
  • Realizm
Minusy:
  • Wysoka cena

IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad jest kontynuacją jednej z najbardziej znanych serii symulatorów lotnictwa bojowego. Gra została po raz kolejny osadzona w realiach II Wojny Światowej, tym razem podejmując temat wyczerpującej bitwy o Stalingrad. 

Gra składa się z kampanii dla pojedynczego gracza, opartej na historii bitwy pod Stalingrad, w której będzie można stanąć oko w oko z wymagającym komputerowym przeciwnikiem, który jest sterowany przez innowacyjny system sztucznej inteligencji.  Gracze mogą latać radzieckimi i niemieckimi samolotami. W wersji Standard będą to: (LaGG-3 (series 29), Bf 109 F-4, Yak-1 (series 69), Bf 109 G-2, IL-2 AM-38 , Ju 87 D-3, He 111 H-6 oraz Pe-2 (series 87). Wersja Premium będzie miała jeszcze myśliwca La-5 oraz Fw 190 A-3. Oznacza to, że w obu wersjach gracz będzie mógł być pilotem zarówno myśliwca, jak i bombowca.

 

Dużo frajdy da tryb dla wielu osób, pozwalający na powietrzne bitwy dla wielu osób lub pojedynki 1 na 1. Gracz może również w ciągu kilku minut samodzielnie skonfigurować scenariusz na mapie, którą odwzorowali twórcy. Obszar nad którym możemy latać ma  358 х 230 km, co oznacza, że jest największym teatrem działać w historii serii.

 

Przy produkcji IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad postawiono na wysoki realizm zachowania się samolotu oraz najwyższej jakości grafikę. Dużą uwagę poświęcono wymodelowaniu realistycznie wyglądających chmur, wybuchów i dymu. 

 

IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad jest rozpowszechniany w ramach Steam oraz na stronie producenta. Gra jest dostępna w wersji Standard za 54,99 euro, co daje dostęp do gry i  8 samolotów, jak również w edycji Premium, która ma 10 samolotów i dodatkową zawartość w grze.  

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0