WindowsGryIndustry Empire

Industry Empire Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Actalogic
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Rozbudowana
  • Wiele możliwości w prowadzeniu firmy
Minusy:
  • Przeciętna grafika
  • Brak polskiej wersji

Spróbuj swoich sił w biznesie! Industry Empire daje możliwość kupienia kawałka ziemi i rozpoczęcia przygody w różnych sektorach gospodarki. 

 

W Industry Empire jesteś inwestorem, który swój budżet może zagospodarować na niemal dowolny sposób.  Możesz założyć fabrykę zajmującą się produkcją 160 różnego rodzaju produktów. Można zająć się zarówno rolnictwem, jak i przetwórstwem żywności, lekkim przemysłem czy ciężkim. Gracz odpowiada za wszystko: od budowy zakładu, przez kupowanie surowców, po produkcję i dystrybucją towarów. 

 

Kupując ziemię obok niewielkiego miasta stymulujesz jego rozwój - dajesz miejsca pracy, otrzymujesz miejsce zbytu na produkty.  Z czasem firma ma wydźwięk regionalny, a później nawet krajowy. Wraz z zwiększeniem dochodów z firmy, gracz może zacząć kupić sobie rezydencję i wydawać pieniądze na kosztowności.

 

Industry Empire daje możliwość swobodnej gry, w której zaczynasz z pewnym budżetem i samodzielnie kreujesz rozwój firmy. W menu odnajdziesz również sekcję ze scenariuszami, w której trzeba wykonać określone zadanie np. uniknąć bankructwa firmy, która działa już na rynku. 

 

Oprawa graficzna Industry Empire jest klasyczna dla gier strategicznym. Świat obserwujemy z lotu ptaka i mamy możliwość szybkiego pauzowania rozgrywki. Gra nie wymaga zręczności, ani szybkich reakcji. To rozbudowana strategia ekonomiczna, w której trzeba planować, obserwować współczynniki i szukać niszy na rynku.

 

Industry Empire jest zintegrowane z platformą Steam. Gra nie jest dostępna po polsku.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0