WindowsGryJazz Jackrabbit 2

Jazz Jackrabbit 2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Epic Megagames
Licencja:
Abandonware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
42.4 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
312

Nasza ocena:

Henryk Tur
4,5
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Multiplayer
  • Edytor poziomów
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Jazz Jackrabbit to gra bardzo dobrze znana większości użytkownikom, którzy na przełomie tysiącleci poszukiwali ciekawych gier przygodowych. Jako kontynuacja Jazz Jackrabbita, który zyskał niemałą popularność, opisywana gra spełnia chyba wszelkie warunki, aby dołączyć do grona najlepszych, najbardziej znanych, a może nawet najbardziej kultowych, gier platformowych, jakie kiedykolwiek wydano.


W jednoosobowym trybie Jazz Jackrabbita 2 mamy do osiągnięcia niezbyt zaskakujący cel, jakim jest doprowadzenie postaci po prostu wo końca planszy. Na drodze mamy do czynienia z dziesiątkami trudniejszych czy łatwiejszych przeciwników oraz- epizodycznie- z bossami. Bystry zawodnik rozwikła z pewnością cały plik zagadek i odnajdzie wiele ukrytych miejsc, w których czekają na nas różnego rodzaju niespodzianki. Co więc czyni Jazz Jackrabbita 2 grą tak docenioną i popularną? Grafika, muzyka, świetna jak na grę z 1999 roku technika animacyjna i postaci, które „docierają do serca” graczy. Gracz ma możliwość korzystania z różnego rodzaju broni i pokonania ponad 20 poziomów rozgrywki.


Twórcy gry postarali się również o wyposażenie jej w tryb multiplayer. Co ciekawe, udostępniona została również aplikacja o nazwie Jazz Creation Station, umożliwiająca tworzenie nowych poziomów gry oraz edytowania już istniejących. Dzięki temu rozwój gry nie zakończył się automatycznie po jej wydaniu.
Udostępniamy grę na licencji abandonware na platformę Windows.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0