WindowsGryKill The Bad Guy

Kill The Bad Guy Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Exkee
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
123 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
404

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Pomysł na rozgrywkę
  • Sporo misji
Minusy:
  • Nienajlepsza grafika

Kill The Bad Guy to gra strategiczna przeznaczona dla pojedynczego gracza, w której wcielamy się w mściciela. Zadaniem jest zabicie przestępców, którzy uniknęli kary z rąk wymiaru sprawiedliwości- mafiozów, morderców i innych zbrodniarzy.

 

Nie jest to typowa gra akcji, w której najpierw eliminujemy ochroniarzy, a później cel. Misje są bardziej skomplikowane: najpierw obserwujemy nasz cel, sprawdzamy jego harmonogram dnia i planujemy proces eliminacji. Możemy podłożyć bombę, spowodować wypadek samochodowy, pożar lub go zastrzelić. By przygotować sobie obszar do działania możesz rozproszyć ludzi lub przerzucić ich zainteresowanie na inny obiekt. Konieczne jest uniknięcie zbędnych ofiar np. przechodniów oraz pozostanie anonimowym. Gdy eliminacja się uda - możemy obejrzeć powtórkę, na której cel kona. Kill The Bad Guy jest stosunkowo brutalna, ale ze względu na nietypową, nierealistyczną, grafikę, nie powinna gorszyć.

 

Stylistyka graficzna Kill The Bad Guy wyróżnia tytuł spośród innych gier akcji i strategicznych. Świat zostało utrzymany w sterylnym, białym kolorze - dotyczy do zarówno budynków, jak i dróg czy krajobrazu. Obiekty wykorzystywane do eliminacji oraz utrudnienia np. system kamer monitoringu miejskiego, są zaznaczone w innej barwie. 

 

Kill The Bad Guy posiada obszerne demo. Wersja darmowa pozwala na przejście 10 poziomów z kampanii oraz jednego dodatkowego etapu. W pełnej wersji znajduje się 66 poziomów - 60 kampanii standardowej i 6 dodatkowych. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0