WindowsGryKinectimals Unleashed

Kinectimals Unleashed Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dla Dzieci
Producent:
Frontier Developments/Chris Sawyer
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
309 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
466

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Darmowa
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Kinectimals Unleashed to lekka gra familijna ze zwierzętami w roli głównej, stworzona w oparciu o markę Kinectimals znaną z Xbox 360. 

 

W Kinectimals można zaopiekować się kilkoma zwierzętami, w tym małym tygryskiem bengalskim czy  niedźwiedziem.  Gracz może  bawić się  ze zwierzakami przy użyciu dziesiątek zabawek. Nie brakuje również gier i zabaw, w które można grać razem ze znajomymi. W Kinectimals Unleashed można używać m.in. frisbee. Gracze mą dzielić się różnymi przedmiotami między graczami, wysyłać sobie wiadomości, wspólnie spotykać i uczestniczyć w zabawach. Funkcje społecznościowe w Kinectimals Unleashed sprowadzają się do fotografowania i dzielenia zdjęć na Facebooku i Twitterze.

 

Kinectimals Unleashed ma trójwymiarową oprawę graficzną, o umiarkowanej jakości. Produkcja została przystosowana do uruchamiania na tabletach. Kinectimals Unleashed prezentowane na niniejszej stronie jest grą działającą na Windows 8 - można ją pobrać za pośrednictwem Sklep Windows.

 

Kinectimals Unleashed, mimo że jest grą dla rodzin i dzieci, nie ma polskiej wersji językowej, co może utrudnić odbiór. Na szczęście posiadacze Windows 8 mogą za darmo sprawdzić grę w akcji, gdyż jest to tytuł darmowy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0