WindowsGryKulki

Kulki Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Jarosław Lewandowski
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
355 kB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1005

Nasza ocena:

Henryk Tur
3
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Darmowa
Minusy:
  • Na dłuższą metę nuży

Lubisz gry logiczne? Jeśli tak, mamy coś dla specjalnie Ciebie. Gra Kulki to niewielki program stworzony przez naszego rodaka, Jarosława Lewandowskiego, dla wszystkich tych, którzy lubią logiczne myślenie i kalkulacje. Pobierz Kulki za darmo i spróbuj swych sił w tej interesującej zabawie.

Gra Kulki jest dostępna po polsku, dlatego też nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie do niej. Otrzymujesz planszę, na której musisz układać kolorowe kulki. Mają one różne barwy: żółte, szare, fioletowe, czerwone, niebieskie, ciemne, czarne, jasnoniebieskie i zielone. Możesz zdecydować o ilości dostępnych kolorów – do wyboru pięć, siedem lub dziewięć barw. Twym zadaniem jest gromadzenie kulek w ten sposób, aby co najmniej pięć o takim samym kolorze znalazło się w jednej linii – poziomo, pionowo lub na skos. W tym celu klikasz na wybranej kulce, a potem na kwadraciku, na który chcesz ją przesunąć. Wybrana kulka doskoczy na wskazane miejsce. Kulki pl wydają się łatwą zabawą, jednak jest to tylko wrażenie pozorne. Pobierz Kulki i przekonaj się o tym w praktyce. Odkryjesz, że każdy ruch to pojawienie się na planszy trzech kolejnych kul. To już nieco komplikuje sytuację, tym bardziej, że aby ustawić kulkę na wybranym miejscu musi być do niej dostęp. Gra Kulki ma jasne reguły – nauczenie się ich zajmuje dosłownie chwilę, a zabawy masz potem bez końca, tym bardziej, że za każdym razem gra generuje kulki losowo. Dlatego każda rozgrywka jest zawsze inna. Dla ułatwienia kulki poszczególnych barw mają oznaczenie numeryczne – dzięki temu możesz grać w nie nawet na czarno-białym monitorze i być pewnym, że nie pomylisz się przy układaniu.

Gra Kulki jest za free, nie musisz za nią nic płacić. Układanie kulek może być dobrą zabawa nie tylko dla starszych graczy. Jeżeli jesteś rodzicem, grając w kulki twoje dzieci mogą uczyć się przy niej logiki i konsekwencji. Pobierz Kulki za darmo – z pewnością nie pożałujesz. Jeżeli znasz już Kulki, zauważ że w dziale gry logiczne są prócz Kulek do pobrania jeszcze inne tytuły. Z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. A jeżeli jeszcze nie znasz kulek, pamiętaj – download Kulki jest zawsze możliwy bez opłat. Sam program zajmuje naprawdę niewiele miejsca na twardym dysku, a dzięki uruchamianiu go w trybie okienka, możesz podczas zabawy wykonywać inne prace na komputerze. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0