WindowsGryLair of the Madhat

Lair of the Madhat Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
ManyHat
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
561.02 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
282

Nasza ocena:

Henryk Tur
3
Plusy:
  • Udany gameplay
Minusy:
  • Brak wydania pod XP

Lair of the Madhat to gra rpg dla miłośników podziemi, zaliczająca się do gatunku „dungeon crawler”, czyli mamy tu olbrzymi obszar do eksploracji, pełen skarbów, potworów i pułapek. W tej pozycji mamy dokładnie cztery różne rodzaje podziemi – każdy poziom to inny rodzaj przeciwników oraz inne skarby, więc gameplay zmienia się wraz z postępami w grze. Kim będziemy przemierzać podziemia? Do wyboru są trzy grywalne charaktery, a ponieważ pozycja ta podana jest z przymrużeniem oka, możemy grać humanoidalnym… jeleniem, bądź też dzikiem czy łasiczką. Każda z tych postaci zdobywa podczas rozgrywki doświadczenie – zaczynami mając pierwszy poziom, maksymalnie możemy dojść do dwudziestego. Grać można samemu bądź też w trybie kooperacji.


Podczas wędrówki przez podziemia mamy widok w rzucie izometrycznym, a nasi przeciwnicy to również humanoidalne zwierzaki, wśród których nie brak również bossów do eksterminacji. Oprócz walki nie brak również zagadek, które musimy rozwiązać, aby otworzyć sobie dalsze przejścia. Całość sprawia bardzo przyjemne wrażenie dzięki szczegółowej oprawie wizualnej. Podczas gry możemy również zmieniać posiadaną broń – mamy ich w sumie 29 typów. Produkcja ta dostępna jest za darmo we pełnej wersji i można pobrać ją z tej strony.


UWAGA – do gry wymagane jest posiadanie karty graficznej obsługującej DX11. Oznacza to, że posiadacze systemów XP nie będą mogli uruchomić tej produkcji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0