WindowsGryLEGO Batman 3: Poza Gotham

LEGO Batman 3: Poza Gotham Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Traveller's Tales
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
600 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1236

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duża liczba bohaterów
  • Sprawdzona mechanika rozgrywki
Minusy:
  • Mało nowości

LEGO Batman 3: Poza Gotham to zręcznościowa stworzona na licencji klocków LEGO i firmy DC Comics, która jest jednym z najpotężniejszych wydawnictw komiksowych, mającą w swoim portfolio najbardziej znanych superbohaterów m.in. Supermana, Batmana, Flasha czy Aquamana. 

 

Tymi, i dziesiątkami innych postaci, możesz sterować w LEGO Batman 3: Poza Gotham. Podczas przechodzenia kampanii dla pojedynczego gracza możesz odblokować i grać 150 postaciami z uniwersum DC Comics. W grze spotkamy zarówno pozytywnych bohaterów, jak i największych wrogów takich postaci jak Batman czy Superman. Kampania dla pojedynczego gracza składa się z 45 misji, w których eksplorujemy fikcyjny świat. Obszarem działania nie jest już Gotham City, znane z przygód LEGO Batman. Gracz może bawić samodzielnie lub w trybie kooperacji na podzielonym ekranie. 

 

LEGO Batman 3: Poza Gotham to gra łącząca cechy gry platformowej, przygodowej i zręcznościowej. Gracz obserwuje rozgrywkę od boku, chodzi po klockowym świecie, zbiera elementy i buduje w określonych miejscach. Podczas gry musi toczyć walki, rozwiązywać proste zagadki logiczne czy wchodzić w trudnodostępne miejsca. Pod względem mechaniki rozgrywki, gra jest tożsama z poprzednimi częściami gier wideo LEGO np. LEGO Batman 2: DC Super Heroes.

 

Wersja demo LEGO Batman 3: Poza Gotham pozwala na rozpoczęcie kampanie dla pojedynczego gracza. Poza wersją PC, gra została wydana również na konsolach Xbox 360, Xbox One, PS3, PS4 oraz PlayStation Vita.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0