WindowsGryLEGO Star Wars

LEGO Star Wars Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Traveller's Tales
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
227.27MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1907

Nasza ocena:

Henryk Tur
3
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Całkowita swoboda działań
  • Dokładne odzwierciedlenie Gwiezdnych Wojen
Minusy:
  • Nie dla każdego

Lego Star Wars to gra przeznaczona zarówno dla miłośników klocków LEGO, jak też i fanów Gwiezdnych Wojen. Taki miks musi być piorunujący i rzeczywiście - Lego Star Wars I to świetna gra, od której ciężko się oderwać. Trzeba tylko przyzwyczaić się do „klockowatości” otoczenia. Będzie łatwiej, jeśli przez zakupem pełnej wersji gdy pobierzesz demo Lego Star Wars.

 

Wersja demonstracyjna pozwoli Ci na ocenienie, czy jest to tytuł dla Ciebie, czy też nie. Fabuła nawiązuje do pierwszych trzech części Gwiezdnej Sagi – od Mrocznego Widma po Zemstę Sithów. Możesz tu wcielić się we wszystkie postacie znane z ekranu – od Obi-Wana po Qui-Gona. Jeśli jesteś więc fanem serii, pobierz Lego Star Wars i ciesz się niczym nieskrępowaną rozrywką, jaką oferuje Ci ten tytuł. Przemierzaj znane z filmu lokacje, walcz z przeciwnikami i wykonuj kolejne zadania. Środowisko gry jest w pełni trójwymiarowe. Animacje i efekty specjalne wyglądają dość efektownie, co znacznie uatrakcyjnia rozgrywkę. Wersja demonstracyjna Lego Star Wars dostępna za darmo, ukaże Ci tylko niewielki procent całej rozgrywki, jednak wystarczająco, byś podjął decyzję odnośnie zakupu.

 

W naszym kraju Lego Star Wars wydano po polsku. Niestety, prezentowana tu wersja demo Lego Star Wars do pobrania nie jest polskojęzyczna, tak więc do zabawy potrzebna Ci znajomość choćby podstaw języka angielskiego. Jeśli znasz je więc, ściągnij Lego Star Wars demo i ciesz się rozgrywką, a jeśli zdecydujesz się na zakup pełnej wersji, będzie to Star Wars Lego pl. Nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Lego Star Wars. Nie powinieneś mieć problemów z Lego Star Wars przy Windows 7. Gra chodzi płynnie na wszystkich systemach operacyjnych. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 1
  • dodał: jakub4126 fajna