WindowsGryLEGO The Hobbit

LEGO The Hobbit Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dla Dzieci
Producent:
TT Games
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
550 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
3837

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Humor
  • Świat z LEGO
  • Lokacje
  • Sprawdzona mechanika rozgrywki
Minusy:
  • Mało nowości

LEGO The Hobbit przedstawia podróż bohaterów książki i filmów Hobbit przez Śródziemie, w charakterystyczny, pełny humoru, sposób. 

 

LEGO The Hobbit jest czysto zręcznościową produkcją łączą w sobie elementy gry platformowej i logicznej. Zarówno postacie, jak i cały świat został zbudowany z wirtualnych klocków LEGO, co nadaje niezwykłego charakteru rozgrywce: zarówno pod względem stylistycznym jak i samej mechaniki. Podczas gry niszczymy obiekty, zbieramy klocki i budujemy konstrukcje pozwalające wyjść nam z opresji. Pod względem fabularnym gra jest oparta na dwóch filmach:  Hobbit: Niezwykła podróż i Hobbit: Pustkowie Smauga. Kolejne etapy przenoszą nas do najbardziej charakterystycznych miejsc z obrazów kinowych: Miasta Goblinów, Mrocznej Puszczy czy Przełęczy w Górach Mglistych. Podczas podróży walczymy z Trollami i Orkami.

 

Dużą zaletą LEGO The Hobbit jest fakt, że gra jest przystosowana do najmłodszych. Agencja oceniająca gry stwierdziła, że może grać w nią już 7-latek. Polskich rodziców ucieszy fakt, że gra jest w  polskiej wersji językowej. Przed zakupem gry dziecku warto sprawdzić wersję demonstracyjną, która utwierdzi nas w przekonaniu czy taka forma rozgrywki będzie dla niego odpowiednia.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0