WindowsGryLittle Fighter 3

Little Fighter 3 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Marti Wong i Starsky Wong
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1496

Nasza ocena:

Henryk Tur
4,5
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Darmowa
  • Tryb multi

Little Fighter 3 to nieoficjalna, kolejna część zręcznościowej bijatyki 2D, która swoim wyglądem przypomina klasyczne bijatyki z wczesnych lat dziewięćdziesiątych i odznacza się wysoką grywalnością, dzięki czemu chociaż nie wygląda tak jak Tekken czy Soul Calibur to i tak cieszy się dużym uznaniem wśród graczy. Wraz z Little Fighter 2.5 jest to kolejna, zmodyfikowana edycja sequela LF z 1999 roku.  Little Fighter 3 to nie klasyczny flash game, ale prosta i w łatwości modyfikowalna gierka, w której wybieramy jedną z dostępnych postaci i udajemy się w pełną przygód podróż, w której będziemy mogli zmierzyć się z masą rywali i bossów. Istnieje tylko Little Fighter 3 na PC, dlatego posiadacze konsol nie mają okazji zagrać w tą gierkę, przypominającą trochę serię Mugen. Little Fighter 3 full jest w zupełności darmową gierką, która w porównaniu do poprzedniczki oferuję całą masę ulepszeń i bonusów, nie tylko w liczbie ciosów, ale i samej grafice. Gra Little Fighter 3 jest doskonałą propozycją dla wszystkich fanów gierek retro, w której rysunkowo zrealizowana grafika miesza się z humorystyczną dawką brutalności. Najważniejszym atutem tej gry jest fakt, że Little Fighter 3 jest za free. Co bardzo ważne dostępna jest specjalna wersja Little Fighter 3 po polsku, w której przetłumaczono interfejs i dostosowano go do potrzeb polskich graczy. Także instalator w Little Fighter 3 jest pl, dzięki czemu możemy dowiedzieć się o wymaganiach tego tytułu, a także jego licencji.


Darmowy Little Fighter 3 oferuje grę dla pojedynczego gracza, a także multiplayer. W tym pierwszym trybie możemy wybrać, aż sześć różnych modelów rozgrywki, takich jak – Tryb Kontra, w którym możliwa jest walka wszystkich na wszystkich; Tryb Przygody, gdzie walczymy przemieszczając się jak w klasycznej przygodówce 2D; Tryb Mistrzostwa 1 na 1 i 2 na 2, gdzie  walka rozgrywana jest w systemie pucharowym, oraz gra w mniej ważnych trybach  Bitwy i Demo.  Ponieważ Little Fighter 3 w full wersji to klasyczny mod LF2, to nie spotkamy w nim zbyt wielu modyfikacji jeśli chodzi o system rozgrywki. W grze poprawiono nieznacznie grafikę, dodano nowe postacie i ciosy. Walka sprowadza się do używania pięści i nóg, a także czarów, które mogą być dobierane w odpowiednie kombosy. Oprócz zwykłych rywali na naszej drodze mogą pojawić się również bossowie, z którym walka nie będzie już tak prosta. W razie trudności można zawsze pobrać kody do Little Fighter 3 za darmo, które stanowią doskonałą pomoc w walce z rywalami w grze. Little Fighter 3 cheats potrafią odblokować kilka ciekawych postaci, a w naszym serwisie możesz znaleźć inny dodatek do gry, a mianowicie gameplay z niej, który przedstawia jak wygląda sama gra w akcji. Download Little Fighter 3 gameplay za free znajdziesz w dziale z dodatkami do tej gry.


Little Fighter 3 Game do pobrania z naszego serwisu to doskonała propozycja dla fanów prostych bijatyk, dostarczających masę frajdy i humoru. W sieci dostępny jest download do Little Fighter 3 masy modów, które pozwalają m.in. na wcielenie się w bohaterów znanych z Naruto, czy Dragon Ball. Pobierz Little Fighter 3 i przekonaj się sam jak wygląda ta darmowa bijatyka, z elementami gry zręcznościowej, która swoją prostotą zdobyła uznanie graczy na całym świecie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0