WindowsGryLittle Racers STREET

Little Racers STREET Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Milkstone
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
32 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
367

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Wiele zadań
  • Dwa miasta
  • Efekty pogodowe
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Little Racers STREET jest dynamiczną grą wyścigową zrealizowaną w stylu gier takich jak Ignition czy Micro Machines. Gracz wciela się w kierowcę niewielkiego samochodu wyścigowego i obserwuje tor z lotu ptaka, tocząc pojedynki z innymi kierowcami na 60 trasach zrealizowanych w kilku konwencjach graficznych. 

 

Zaletą gry jest różnorodność - bierzemy udział w wyścigach na suchym asfalcie, w deszczu czy na śniegu, a stan nawierzchni wpływa na przyczepność samochodu. Kampania dla pojedynczego gracza składa się z ok. 200 wyścigów zlokalizowanych w dwóch miastach. Podczas gry grać mocze kupić ponad 40 samochodów i zajmować się ich modyfikacją. Samochody podzielono na 6 poziomów osiągów i gracze mogą dopracować tak samochód z klasy 2, że wskoczy do 3. Pojazdy są wyposażone w regenerujące się dopalanie nitro. Mechanika rozgrywki jest prosta: samochody kontroluje się za pomocą kursorów. 

 

Obok standardowych zadań z kampanii, gracz może uczestniczyć również w specjalnie przygotowanych wyzwaniach, których jest ponad 50. Za wykonanie tych zadań gracz otrzymuje specjalne nagrody. Obok trybu dla pojedynczego gracza pozwalającego na kilkadziesiąt godzin gry, gracz może ścigać się online - jednocześnie może walczyć ze sobą do 12 osób. 

 

Little Racers STREET ma oprawę graficzną zrealizowaną w klasycznej konwencji, ale twórcy postarali się o wysoką szczegółowość świata gry i atrakcyjne efekty specjalne.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0