WindowsGryLive for Speed

Live for Speed Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Live for Speed
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
145 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
455

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Realizm
  • Model zniszczeń
Minusy:
  • Nienajlepsza grafika

Live for Speed to nietypowa gra wyścigowa stworzona z myślą o najbardziej wymagających miłośnikach gier symulacyjnych. Przeciętny fan gier z serii Need For Speed może mieć trudności z odnalezieniem się w realiach Live for Speed.

 

Gra, znana również pod skrótem LFS, to symulator jazdy, który nie ma fotorealistycznej grafiki, ale rozbudowany model fizyczny, dzięki któremu zachowanie samochodu jest niezwykle realistycznie. Widać do szczególnie podczas pokonywania zakrętów, hamowania i zderzeń. Model zniszczeń został przygotowany w taki sposób, że każda stłuczka wpływa na zachowanie się pojazdu podczas jazdy.

 

 

Model jazdy Live for Speed jest na tyle rozbudowany, że sterowanie za pomocą klawiatury jest trudne. Lepiej sprawdza się sterowanie przy użyciu myszki, gamepada czy kierownicy, która jest najlepszym wyborem do symulatorów jazdy.

 

 

W Live for Speed nie ma licencjonowanych samochodów, ale twórcy postarali się na stworzenie różnorodnych pojazdów: od niewielkich hatchbacków, przez sportowe coupe, skończywszy na bolidach Formuły BMW. Z racji wysokiego realizmu nawet najsłabsze samochody są trudne w prowadzeniu.

 

 

Live for Speed możesz sprawdzić w wersji testowej, która daje dostęp do trzech pojazdów i jednej trasy. W wersji demo możliwe jest ściganie się na serwerach do 12 osób. Osoby, które chcą mieć dostęp do większej ilości pojazdów i tras muszą wydać pieniądze na licencję S1 lub S2. Pierwsza dodaje do gry 6 nowych samochodów różnych klas oraz 3 trasy. Druga rozszerza grę o kolejne pojazdy i trasy. Za licencję S1 należy zapłacić 12 funtów, a S2 kosztuje dwa razy więcej. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 1
  • dodał: Robert mistrz jazdy arcade będzie miała problemy z jazdą w lfs :D