WindowsGryLoadout

Loadout Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Edge of Reality
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
459

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Dynamiczna rozgrywka
  • System tworzenia broni
  • Można grać bez płacenia za wirtualną walutę
Minusy:
  • Konieczność założenia konta na stronie producenta

Loadout to dynamiczna sieciowa gra akcji typu Free to Play, w której gracz obserwuje rozgrywkę z perspektywy trzeciej osoby. 

 

Rozgrywka jest dynamiczna, zabawa może być toczona na różnorodnych, ciekawie zaprojektowanych mapach, a tryby gry, mimo że w dużej mierze bazują na utartych standardach, sprawdzają się w tych widowiskowych pojedynkach sieciowych.

 

Bardzo ważnym elementem gry jest tworzenie broni: gracz może wykorzystać kilka podstawowych wersji broni i modyfikować je tak, by miały inną charakterystykę: zadawały większe obrażenia kosztem szybkostrzelności, albo były bardziej celne, ale przeładowanie byłoby dłuższe. Nowe komponenty montowane w broni kosztują wirtualną walutę Blutes, którą zdobywamy po meczach. Na koniec walki, gracz może wybrać jedną z trzech nagród – w zależności od szczęścia liczba zarobionych Blutes będzie inna.

 

Oprawę graficzną Loadout utrzymano w karykaturalnej, komiksowej stylistyce, kojarzącej się z Team Fortress, jednak nie jest to kopia – klimat rozgrywki jest nieco bardziej ciężki, gdyż gra jest o wiele bardziej brutalna. Podczas walki krew leje się hektolitrami, a niejednokrotnie będziemy widzieć urwane nogi i głowy przeciwników. 

 

Loadout jest dostępne na platformie Steam w polskiej wersji językowej. Gra posiada wsparcie dla technologii Steam Cloud, osiągnięć i kart kolekcjonerskich Steam. Zabawa jest całkowicie darmowa, ale gracz może kupić Lanuch Starter Pack, kosztujący kilkanaście ci euro, który dodaje nowe przedmioty i ładuje konto wirtualnej waluty 20 tysiącami punktów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0