WindowsGryMachinarium

Machinarium Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Amanita Design
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
551

Nasza ocena:

Henryk Tur
4,5
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Klimat
  • Nieco humoru
  • Ładnie wykonana
Minusy:
  • Momentami trudna

Machinarium to gra przygodowa, należąca do dość gatunku gier wskaż i kliknij, która została wydana w tym roku na komputery osobiste. Grę stworzyło czeskie studio Amanita Design, które udostępniło również graczom demo Machinarium. Wersja demonstracyjna Machinarium za free pozwala na jej przetestowanie i wniknięcie w unikatowy, wirtualny świat gry. Download Machinarium nie jest potrzebny, ponieważ gramy na stronie www.

Machinarium do pobrania w wersji demo z naszej strony to gra, która przypomina takie tytuły, jak Runway, czy choćby Syberia. W grze wcielamy się w postać robota, który wydalony ze swojego miasta, zostaje ”oddelegowany” na wysypisko śmieci. Niezrażony zaistniałą sytuacją nasz robot postanawia jednak wrócić do miasta by uratować swoją ukochaną, oraz zapobiec próbie obalenia władzy w mieście. Warto pamiętać, że gra nie jest zbyt łatwa, a kody do Machinarium nie istnieją - mamy za to notesik, w którym dostajemy porady. Na pewno nie ukaże się żaden patch do Machinarium, ponieważ gra ma perfekcyjną optymalizację.

Największą zaletą tej gry jest niezapomniany klimat, oraz ciekawa oprawa graficzna. Wszystko prezentuje trailer z Machinarium, na którym widać, że cały świat gry jest mechaniczny i wszystko składa się z metalowych części. Wymagania gry są dość niskie i wystarczy choćby Windows 7 by Machinarium zadziałało na każdym średniej klasy PC. Niestety nie ma Machinarium po polsku i na razie nie wiadomo czy gra ukarze się w polskiej wersji językowej. Jeżeli gra spodoba się graczom to może wydawca zdecyduje się na Machinarium pl. Nie jest niestety dostępne tez żadne spolszczenie do Machinarium, które mogłoby rozwiązać ten problem. Zagraj w Machinarium za darmo i przenieś się w mechaniczny świat gry.

UWAGA - w demo gramy przez dowolną przeglądarkę www

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0