WindowsGryMafia 2

Mafia 2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Illusion Softworks
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1930

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Oprawa audiowizualna
  • Ciekawa fabuła
Minusy:
  • Niewygodna kamera

Mafia 2 to tytuł, na który rzesze fanów pierwszej części czekali przez długie lata. Jedynka uchodzi za kultową grę akcji, a dwójka stała się jej godnym następcą. Przenosimy się tu na przełom lat 40 i 50-tych XX wieku, sterując Vito Scaletti – byłym żołnierzem, który po powrocie z wojny nie ma zamiaru pracować za grosze. Wiąże się z jedną z rodzin mafijnych. Którą – zależy to tylko od gracza. Możesz przekonać się, jak wygląda gameplay gry. Pobierz Mafia 2 za darmo w wersji demonstracyjnej.

Demo gry zawiera jedną misję, która nie występuje w pełnej wersji zabawy. Wraz z dwoma przyjaciółmi masz tu za zadnie dopaść pewnego osobnika, który skrywa się w starej gorzelni. Dostępne za free Mafia 2 demo pozwoli Ci na poznanie oprawy audiowizualnej tej produkcji, systemu walki wręcz, strzelania oraz prowadzenia pojazdu. Musimy ostrzec, że czas, jaki można spędzić na ulicach miasta jest ograniczony do 10 minut. Podczas przechodzenia tego etapu nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji oraz wymiany ognia.

Ta wersja Mafia 2 jest na PC. Co się tyczy wydania wersji demonstracyjnej Mafia 2 na Xbox, można pobrać ją z XBLA. Posiadacze PlayStation 3 mogą pobrać ją z PSN. Przed ściągnięciem tego tytułu na pecety radzimy sprawdzić, czy spełnia on wymagania Mafia 2. Wypada także dodać, że wersja demonstracyjna Mafia 2 jest po polsku, podobnie jak i pełne wydanie gry.

Aby pobrać grę Mafia 2 w wersji demo, należy kliknąć przycisk pobierz teraz, następnie czekać kilka sekund aż zostaniemy przekierowani na stronę Steampowered. Przed pobraniem należy się zarejestrować (rejestracja jest darmowa) a następnie pobrać narzędzie Steam, bez którego nie będzie można ściągnąć gry. Aplikacja dostępna jest na stronie producenta lub tutaj: Steam.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0