WindowsGryMarvel Heroes 2015

Marvel Heroes 2015 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Gazillion Entertainment
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
80,04 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
372

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Bardzo dynamiczna rozgrywka.
  • Kilka poziomów trudności do wyboru.
  • Ciągle rozwijana przez twórców.
  • Ogromny wybór superbohaterów.
  • Rozsądne wymagania sprzętowe.
Minusy:
  • Mikropłatności – choć nie psują one zabawy.
  • Nieco skromna oprawa graficzna.

Marvel Heroes 2015 to gra skierowana w głównej mierze do wielbicieli komiksów i bohaterów amerykańskiego wydawnictwa. W tej produkcji z gatunku RPG i MMO możemy wcielić się w postać słynnego bohatera i stawić czoła licznym złoczyńcom i czarnym charakterom. Jeśli ktoś lubi Spider-Mana, Kapitana Amerykę lub Iron Mana, z pewnością spędzi przy tej produkcji długie godziny.

 

Oczywiście nie jest to produkcja mogąca konkurować z komercyjnymi tytułami, opatrzonymi zaawansowaną grafiką, imponującymi efektami czy też fizyką, ale jeśli ktoś nie dysponuje mocnym sprzętem i chce od czasu do czasu się trochę rozerwać, powinien być z tego darmowego tytułu zadowolony. Fabuła jest dość prosta i pasująca do tego typu gier. Czarny charakter, czyli Dr. Doom chce zmienić świat z pomocą potężnej Kosmicznej Kostki, a superbohaterowie starają się pokrzyżować mu plany. 

 

Do walki możemy wybrać jedną z wielu postaci tj. Spider-Man, Hulk, Czarna Wdowa, Colossus, Cyclops czy Ant-Man. Wybór jest oczywiście o wiele większy i co ciekawe, twórcy systematycznie dodają do gry kolejne postacie. Co więcej, każdy z herosów charakteryzuje się innymi zdolnościami, mocami oraz charakterem sterowania. Jedni wolą bezpośrednie konfrontacje, inni walczą na dystans, jeszcze inni korzystają z pomocy magii i mocy. Rzecz jasna nie zabrakło elementów RPG, dzięki czemu każdą z postaci możemy ulepszać i awansować na wyższy poziom korzystając z doświadczenia zdobywanego podczas gry. 

 

W grze Marvel Heroes 2015 nie zabrakło typowych elementów, jak np. poukrywanych skrzyń czy też bossów, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć po zakończeniu kolejnego poziomu. Do wyboru jest kilka poziomów trudności, dzięki czemu nawet początkujący gracze nie powinni mieć problemu z zabawą. Co ciekawe, mogą to być zorganizowane akcje, w których udział weźmie kilku superbohaterów, zaś walka może trwać kilka lub nawet kilkanaście minut. Niestety minusem mogą być tak zwane mikrotranzakcje, czyli opłaty za dodatkowe zdolności, etapy, itp. Mimo to nie musimy z nich korzystać, choć może się to wiązać z dłuższym oczekiwaniem lub trudniejszą rozrywką. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0