WindowsGryMaszyny Rolnicze 2015

Maszyny Rolnicze 2015 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Silden
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
10 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
2722

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Dobra grafika
  • Multiplayer
  • Duży obszar gry
Minusy:
  • Brak demo
  • Liczne niedociągnięcia

Maszyny Rolnicze 2015 to polska odpowiedź na gry o prowadzeniu gospodarstwa rolniczego. 

 

Gracz może usiąść za sterami różnego rodzaju ciągników i maszyn rolniczych, które są wykorzystywane na farmach. Gracze mogą poruszać się na dużej mapie składającej się z terenu o powierzchni 30 km kwadratowych. Na nim rozmieszczono ponad 150 pól, które można kupić, a następnie uprawiać: zbożami, roślinami okopowymi czy zasadzić sad. Gracz może również zajmować się hodowlą zwierząt: krów, kur czy świń. Elementem wyróżniający Maszyny Rolnicze 2015 jest rozwinięte sadownictwo: od sadzenia drzewek, przez pielęgnację, skończywszy na zbieraniu owoców za pomocą ciągnika z przyczepą. Gracz musi pamiętać o nawożeniu, szczepieniu czy podcinaniu roślin. 

 

Na jednej mapie może wspólnie grać wiele osób. Podczas gry należy zwracać uwagę na pogodę i roczny cykl upraw - nie zawsze warto rozpoczynać prace na polu. 

 

Maszyny Rolnicze 2015 posiada tryb wieloosobowy, w którym gracze mogą ze sobą współpracować. Gracze mogą sobie wyznaczać zadania dodatkowe do wykonania, co uatrakcyjnia zabawę w sieci.

 

Maszyny Rolnicze 2015 ma dobrej jakości oprawę graficzną, ale jest ona okupiona wysokimi wymaganiami sprzętowymi. Do uruchomienia gry wymagany jest komputer z 4 GB pamięci RAM, wyposażony w procesor  Core 2 Duo 2.0GHz  i kartę graficzną o pamięci 512 MB. Twórcy zalecają jednak wykorzystanie znacznie mocniejszego komputera z procesorem Core i5, 5 gB pamięci RAM i kartą graficzną klasy GeForceGTX 650 Ti lub lepsza z 1024MB VRAM.

 

Niestety, nie ma wersji demo Maszyny Rolnicze 2015, która pozwoliłaby sprawdzić czy gra uruchomi się na Twoim komputerze. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0