WindowsGryMechanik Maszyn Rolniczych 2015

Mechanik Maszyn Rolniczych 2015 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
PlayWay S.A.
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
7618

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Ciekawe modele maszyn
  • Dobra grafika
Minusy:
  • Niezbyt wygodne sterowanie

Mechanik Maszyn Rolniczych 2015 to gra symulacyjna stworzona przez PlayWay, polskiego dewelopera gier niskobudżetowych.

 

Gra bazuje na technologii wykorzystanej w Car Mechanic Simulator 2014 - zarówno pod względem silnika graficznego, jak i mechaniki rozgrywki. 

 

W Mechanik Maszyn Rolniczych 2015 gracz wciela się w początkującego mechanika posiadającego niewielki warsztat. Początkowo zlecenia naprawy dotyczą błahostek - wymiany hamulców czy świec zapłonowych, z czasem gracz zyskuje prestiż, zarabiania pieniądze, przenosi się do większego warsztatu, jak również musi podejmować bardziej skomplikowane operacje serwisowe. Do niektórych operacji wymagane jest posiadanie specjalnego sprzętu, a pomocne są również instrukcje naprawcze. Po wykonanej usłudze możesz przetestować pojazd. W tym celu przed warsztatem znajduje się tor testowy. Gracz może samodzielnie sterować traktorem czy kombajnem, z kamery wewnątrz pojazdu. 

 

Osoby, które grały w Car Mechanic Simulator 2014, dostrzegą liczne podobieństwa zarówno w zakresie sposobu sterowania, jak i elementów graficznych. Gracz porusza się po zakładzie za pomocą WSAD, dochodzi do pojazdu i dokonuje napraw: od odkręcania śrubeczki, po sprawdzenia i wymianę elementów. 

 

Mechanik Maszyn Rolniczych 2015 nie posiada licencji na odwzorowywanie prawdziwych modeli traktorów i innych maszyn rolniczych, ale widać wzorowanie się producenta na pojazdach wykorzystywanych w polskich gospodarstwach. 

 

Mechanik Maszyn Rolniczych 2015 ma jedynie tryb dla pojedynczego gracza składający się z kilkudziesięciu misji, które są rozgrywane w 3 warsztatach. Gra nie posiada trybu dla wielu graczy, ani wersji demo. Produkcję można kupić na platformie Steam w polskiej wersji językowej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0