WindowsGryMedal of Honor: Airborne

Medal of Honor: Airborne Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Electronic Arts
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.27 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1442

Nasza ocena:

Henryk Tur
3,5
Plusy:
  • Bardzo dobre SI
  • Ciekawe rozwiązania dotyczące ulepszania broni
  • Rozmaite lokacje
Minusy:
  • Krótka kampania singlowa
  • Niewykorzystany tryb multi

Druga wojna światowa to wdzięczny temat dla twórców gier komputerowych. Pola bitew największego konfliktu w dziejach ludzkości przemierzaliśmy nie raz, a jeżeli masz ochotę po raz kolejny wziąć udział w historycznych wydarzeniach z tamtego okresu, mamy dla Ciebie demo Medal of Honor: Airborne. Pokaże Ci ono możliwości pełnej wersji gry.

 

Wcielasz się tu w spadochroniarza US Army, który podczas lat 1943-1945 walczy z III Rzeszą w różnych zakątkach Europy. Pobierz Medal of Honor: Airborne w wersji demonstracyjnej, aby zobaczyć udostępnione na jej potrzeby pole walki. Misje są różnego rodzaju – od skoków spadochronowych na terytorium wroga po aktywną walkę w krzyżowym ogniu. Ściągnij demo Medal of Honor Airborne, by spróbować swych sił podczas przykładowych zadań. Zobaczysz tu także arsenał dostępny dla prowadzonej przez Ciebie postaci – karabiny maszynowe, pistolety, granaty, strzelby i inną broń z tamtego okresu. Twórcy gry zadbali o pełen realizm – prócz broni będziesz widzieć również pojazdy z tamtych czasów, a nawet wzory mundurów używanych przez strony konfliktu.

 

Grę można śmiało przyrównać do innej popularnej produkcji osadzonej w tym czasie, a mianowicie do serii Call of Duty. Tu jednak mamy większy nacisk na kampanię dla jednego gracza niż na rozrywkę wieloosobową.

 

Ponieważ wydano Medal of Honor na PC, a także konsole (istnieją wersje Medal of Honor Airborne na PS3 oraz na Xbox 360), posiadacze różnych platform mogą zmierzyć się na wspólnym polu walki.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0