WindowsGryMega Bomberman

Mega Bomberman Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
GameFabrique
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
355 kB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
449

Nasza ocena:

Henryk Tur
3,5
Plusy:
  • Darmowa
  • Udany gameplay
Minusy:
  • Grafika nie każdemu się spodoba

Czy znasz już grę Bomberman? Teraz w naszym serwisie darmowy download Mega Bomberman. Twórcą gry jest firma GameFabrique. Mega Bomberman opiera się na prostej fabule: meteor uderza w planetę i dzieli ją na pięć różnych światów. Tylko Bomberman może ocalić planetę i przywrócić jej dawny porządek. Aby mu pomóc, musisz wraz z nim odnaleźć 5 magicznych żetonów i zmierzyć się z władcami (bossami) poszczególnych światów gry Mega Bomberman. Zdobywając wszystkie żetony i łącząc je w całość możesz sprawić, że świat odzyska swoją wcześniejszą formę. Pobierz Mega Bomberman za darmo, aby sprawdzić czy poradzisz sobie w walce o planetę. W czasie rozgrywki odwiedzisz krainy: Dżungli, Wody, Śniegu, Ognia, a nawet świat przypominający nawiedzony dom. Teraz możesz pobrać najnowszy Mega Bomberman za free.

Pobierz Mega Bomberman za darmo, aby wysadzać w powietrze części labiryntu i niszczyć wiele wrogich stworzeń. Podstawowa zasada gry to zostawianie bomb i uciekanie spod ich zasięgu – brzmi prosto? GameFabrique udowadnia, że jest to trudniejsze, niż na początku mogłoby się wydawać. W Mega Bomberman musisz także uciekać przed twoimi wrogami, którzy poruszają się po całym ekranie. Tylko nie daj się wysadzić przez własną bombę! Wybierz download Mega Bomberman, uruchom grę… i miej oczy szeroko otwarte.

W Mega Bomberman zbierasz żetony poprzez niszczenie bloków, możesz zdobywać także punkty bonusowe. Po paru poziomach musisz zmierzyć się z władcą danego świata. Walka z bossem w Mega Bomberman może wydać Ci się początkowo dziecinnie prosta, na następnych poziomach trudność rośnie. Jest jeszcze pewna zasada: jedno uderzenie zabija, więc uważaj na siebie. Pobierz najnowszy Mega Bomberman za darmo w naszym serwisie.

Mega Bomberman umożliwia zarówno rozgrywkę w trybie single-player, jak i włączenie Battle mode, w którym grasz z przyjaciółmi przy jednym komputerze.

Grafika Mega Bomberman jest bardzo zbliżona do wczesnych gier z tej serii. Masz widok z góry na całą planszę, złożoną z labiryntu i krążących po nim postaci. Możesz urozmaicić klasyczną rozgrywkę poprzez zmianę wizerunku Bombermana. Możesz wybrać policjanta Bombermana, lekarza i inne ciekawe postaci. Labirynty wyglądają równie dobrze, grafika jest urozmaicona i przyjemna dla oka. Gra ze studia GameFabrique zapewnie dużo dobrej zabawy - download Mega Bomberman za darmo.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0