WindowsGryMercenaries 2: World in Flames

Mercenaries 2: World in Flames Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Pandemic Studios
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,7 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
408

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Świat gry
  • Dużo pojazdów
Minusy:
  • Przeciętna grafika

Mercenaries 2: World in Flames jest grą akcji TPP osadzoną w otwartym świecie. Gracz wciela się w najemnika, który ma swoją bazę w Wenezueli, skąd wykonuje dziesiątki misji miejskich i w terenie m.in. w dżungli. Głównym celem jest pokonanie bossa narkotykowego Ramona Solano. 

 

Kampania nie jest liniowa, bowiem do naszej dyspozycji są różnego rodzaju kontrakty. Możemy pracować dla dużego koncernu naftowego, opozycji w Wenezueli, Chin czy Piratów. Misje są różnorodne, ale w dużej mierze opierają się na efektownym eliminowaniu przeważających sił przeciwnika. Część misji musi być wykonana, by ukończyć Mercenaries 2: World in Flames, inne nie są obligatoryjne. Wybór zadań w dużej części zależy od gracza. Podczas walki gracz może wykorzystywać szeroki wachlarz broni, które kupuje za pieniądze zarobione na poprzednich misjach. Są to m.in. pistolety, karabiny maszynowe, wyrzutnie rakiet i różnego rodzaju granaty. Nie brakuje ciężkiego sprzętu, czy możliwości zlecenia nalotu z powietrza.

 

Gra ma otwarty świat, po którym możemy podróżować motocyklami, samochodami, ciężarówkami, wozami pancernymi, helikopterami, czy czołgami. Bohater może w efektowny sposób kraść pojazdy, nawet helikoptery będące w locie. Wszystkich pojazdów jest ponad 130 egzemplarzy. 

 

Twórcy Mercenaries 2: World in Flames nie starali się stworzyć gry realistycznej, a efektowną, stąd dynamiczne, efektowne akcje, które nie mogłyby wydarzyć się w rzeczywistości. Pod względem mechaniki rozgrywki produkcji studia Pandemic blisko jest do Just Cause 2. 

 

Mercenaries 2: World in Flames można sprawdzić w akcji pobierając wersję demonstracyjną. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0