WindowsGryMetal Gear Solid V: Ground Zeroes

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Kojima Productions
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
421

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Świetna mechanika rozgrywki
  • Wiele ukrytych smaczków
Minusy:
  • Wysoka cena, jak na długość rozgrywki

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes to gra akcji prezentująca rozgrywkę z widokiem z trzeciej osoby (TPP). Produkcja należy do znamienitej serii Metal Gear Solid, która przez lata była związana z konsolami Sony PlayStation. Metal Gear Solid V: Ground Zeroes zostało wydane nie tylko na urządzeniach Sony, ale również konsolach Xbox oraz komputerach PC. 

 

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes  nie jest pełnoprawną kontynuacją Metal Gear Solid IV.  Następca ciągle powstaje (Metal Gear Solid: The Phantom Pain), a Metal Gear Solid V: Ground Zeroes to prolog do tej przygody. 

 

Gra składa się z jednej, rozbudowanej misji, rozgrywanej na wyspie,  w której zadaniem bohatera jest uwolnienie zakładników znajdujących w pilnie strzeżonym kompleksie. 

 

Główny wątek misji jest rozszerzony misjami dodatkowymi i możliwością przeczesywania obszaru gry w poszukiwaniu naszywek XOF.

 

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes  pozwala zapoznać się z mechaniką rozgrywki, sterowaniem oraz  silnikiem graficznym FOX Engine, który będzie napędzał Metal Gear Solid: The Phantom Pain. Do uruchomienia gry wymagany jest mocny komputer – by móc cieszyć się z płynnej rozgrywki należy posiadać komputer wyposażony w procesor i5, 4 GB pamięci RAM i kartę graficzną klasy GTX 650 2 GB. 

 

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes ma cechy gry demo, jednak jest znacznie bardziej rozbudowane i wydane na długo przed premierą pełnej w wersji. Gra nie jest darmowa – kosztuje 19,99 euro.  Wersja na PC pojawiła się w grudniu 2014 roku, edycje konsolowe miały swoją premierę na początku roku.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0