WindowsGryMetin2

Metin2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Webzen
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
19 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
417

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Darmowa
  • Duża liczba graczy
Minusy:
  • Nienajlepsza grafika

Metin2 to gra MMO typu Free to Play, która jest rozwijana od 2007 roku. Od tego czasu zdążyła zdobyć całe rzesze oddanych graczy, którzy eksplorują świat gry podzielony na kilka różnorodnych królestw, różniących się ustrojem, charakterem poddanych czy krajobrazem. W każdym z miejsc na gracza czyhają inne zagrożenia. 

 

Zabawę w Metin2 zaczynamy od stworzenia nowej postaci. Do wyboru są klasyczne postacie: Wojownik, Szaman, ale również mniej typowe - Sura, czyli wojownik posiadający umiejętności magiczne oraz Ninja, specjalizujący się w szybkim zabijaniu przeciwników. Jest zwinny i świetnie operuje bronią białą i łukami. Gracze w Metin2 mogą łączyć się w gildie i walczyć wspólnie o zdobycie fortec. Podczas gry cały czas zdobywamy punkty doświadczenia, które pozwalają na pozyskiwanie wyższej jakości uzbrojenia i przedmiotów, które można ulepszać. Są to m.in. zbroje, hełmy i różnego rodzaju bronie (łuki, sztylety, miecze). Gracz ma wpływ na kierunek rozwoju bohatera i podejmowane przez niego misje.

 

Metin2 ma niskie wymagania sprzętowe, ze względu na niezbyt szczegółową i nowoczesną oprawę graficzną, dzięki której grę można uruchomić na niezbyt mocnym laptopie czy starym komputerze klasy PC. 

 

By rozpocząć grę w Metin2 musisz posiadać konto użytkownika i pobrać grę, do której kieruje odnośnik Pobierz. Na jednym koncie możesz stworzyć 4 postacie i grać bez opłat. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0