WindowsGryMetro 2033

Metro 2033 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
4A Games
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2.94 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
990

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Grafika
  • Klimat
Minusy:
  • Kiepska optymalizacja kodu

Metro 2033 to gra akcji powstała w ścisłym związku z prozą Dmitrija Głuchowskiego, który opisał postapokaliptyczną historię związaną z tunelami moskiewskiego metra. To właśnie tam znaleźli się ludzie, który ocaleli po wojnie atomowej. 

 

Moskiewskiego metro było swego rodzaju schronem dla kilku tysięcy ludzi, którzy przebywali w nim przez lata, tworząc społeczności i dzieląc się na frakcje, które zajmowały różne stacje metra. Gracz wciela się w Artema, sierotę, który wyrusza w niebezpieczną podróż tunelami metra stawiając czoła wrogim frakcjom oraz stworom, które powstały wskutek napromieniowania. 

 

Metro 2033 wyróżnia się doskonałą, mroczną i bardzo szczegółową oprawą graficzną oraz niezwykłym klimatem rozgrywki, który jest główną siłą tego tytułu. Mimo, że scenarzyści musieli zmodyfikować nieco książkową historię, by gra mogła być strzelanką, nie można mieć zastrzeżeń do jakości tych zmian. 

 

Posiadacze laptopów i niezbyt mocnych komputerów mogą narzekać na płynność grafiki. Mimo, że gra została wydana w 2010 roku, to nadal jej wymagania sprzętowe są dość wysokie, m.in. ze względu na słaba optymalizację. Właśnie dlatego, przed zakupem, warto sprawdzić demo Metro 2033, które umożliwia rozegranie prologu i pierwszej misji. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0