WindowsGryMetro: Last Light

Metro: Last Light Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
4A Games
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Świetna grafika
  • Klimat
  • Fabuła
Minusy:
  • Wysokie wymagania sprzętowe

Metro: Last Light to kontynuacja gry akcji Metro 2033, rozgrywającej się w tunelach moskiewskiego metra, które stało się enklawą ludzkości po wojnie atomowej. Gracz, po raz drugi, wciela się w Artema, jednego z ocalałych ludzi mieszkających w tunelach, który staje się stalkerem – odważnym poszukiwaczem skarbów. 

 

Dużą zaletą Metro: Last Light jest niesamowity klimat, zbudowany w oparciu o prozę Dmitrija Głuchowskiego. Gra jest mroczna, pełna brutalności, a przy tym świat jest bardzo sugestywnie narysowany. W odróżnieniu od wielu innych strzelanek, w Metro: Last Light fabuła ma bardzo duże znaczenie dla rozgrywki: jest wręcz jej motorem napędowym.

 

W Metro: Last Light gracz ma okazje wyjść z ciemnych tuneli metra, w których rozgrywała się akcja poprzedniej części i zobaczyć zdewastowaną, pełną ruin, Moskwę, w której grasują potwory. Gracze muszą wykazać się zimną krwią, celnością i sprytem w walce z tymi stworzeniami. 

 

Gra wyróżnia się doskonałą oprawą graficzną, która wykorzystuje potencjał najlepszych kart graficznych. Wymagania sprzętowe Metro: Last Light są dość wysokie, ale tytuł 4A Games odwdzięcza się niesamowitą grafiką. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0