WindowsGryMetro Redux

Metro Redux Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
4A Games
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Znacznie poprawiona grafika pierwszej części
Minusy:
  • To nadal tylko odświeżona gra

Metro Redux to nietypowa produkcja, będąca odświeżeniem dwóch gier z serii Metro. 

 

W ramach Metro Redux wydano dwie dobrze znane gry: Metro 2033 i Metro: Last Light. Oba tytuły są ze sobą powiązane fabularnie i prezentują wydarzenia po apokalipsie, która dotknęła świat. Gracz, jako jeden z tysięcy, ocalił się w kanałach moskiewskiego metra. Teraz eksploruje ten świat, a nawet wychodzi na powierzchnię, gdzie jest pełno niebezpiecznych potworów. Obie gry mają ciężki, post-apokaliptyczny charakter, który jej znany z książkowego pierwowzoru Metro 2033. 

 

Metro Redux nie jest typowym wydaniem stanowiącym Złotą Kolekcję czy Antologię. Producent zmodyfikował gry pod względem mechaniki rozgrywki i grafiki. Widać to szczególnie w przypadku Metro 2033, która ma znacznie poprawione tekstury, wyeliminowane błędy i udoskonaloną mechanikę rozgrywki np. możliwość modyfikacji broni, która nie była dostępna w pierwszym wydaniu. Gra została stworzona na silniku graficznym, na którym zbudowano Metro: Last Light. Obie produkcje mają klimatyczną, mroczną grafikę i wiele efektów specjalnych, które robią duże wrażenie. 

 

Metro Redux nie posiada wersji demonstracyjnej, więc warto pamiętać, że wymagania sprzętowe gry są dość wysokie. Gra wymaga m.in. dwurdzeniowego procesora o taktowaniu 2,2 Ghz, 2 GB RAM-u i karty graficznej klasy GeForce 8800 GT, jednak by cieszyć się ze wszystkich efektów, warto mieć znacznie mocniejszy sprzęt.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0