WindowsGryMicrosoft Solitaire Collection

Microsoft Solitaire Collection Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
113,3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
568

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Dobra grafika
  • Integracja z Xbox
Minusy:
  • Tylko na Windows 8

Microsoft Solitaire Collection to zestaw gier karcianych przygotowanych z myślą o posiadaczach Windows 8. Gracz może grać w 5 modelach rozgrywki:  Klondike, FreeCell, Spider, Tripeaks i Pyramid.

 

W zależności od wybranego typu gry, zasady rozgrywki będą inne. Może to dotyczyć zarówno punktacji, jak i całej koncepcji zabawy. W Spinder gracz musi usunąć osiem kolumn kart przy jak najmniejszej liczbie ruchów. W Pyramid można dobierać dwie karty, których suma punktów ma 13, dzięki czemu nie będzie można ich usunąć, a zadaniem głównym jest dotarcie na szczyt tytułowej piramidy. Mechanika rozgrywki jest prosta - gracz może operować myszką, klawiaturą lub za pośrednictwem ekranu dotykowego.

 

Microsoft Solitaire Collection jest rozwinięciem gier Pasjans, które znajdowały się w starszych wersjach systemu Windows. W Windows 8 gracz może pobrać za darmo produkcję z Sklepu Microsoftu. Gra jest dostępna za darmo. 

 

Gra jest zintegrowana z systemem Xbox. Jeśli gracz zaloguje się na swoje konto, może zdobywać osiągnięcia, rywalizować ze znajomymi i walczyć w codziennych wyzwaniach. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0