WindowsGryMilionerzy 1.5

Milionerzy 1.5 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Glu Mobile
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.61 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
626

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Wierne oddanie teleturnieju
Minusy:
  • Na dłuższą metę nuży

Chcesz zagrać w jeden z najpopularniejszych teleturniejów TV?  Jeśli tak to pobierz Milionerów całkowicie free. Milionerzy to gra po polsku, całkowicie darmowa, która oferuje nam tak samo emocjonujący tryb rozgrywki jak ten widziany na ekranie telewizora.

W grze Milionerzy 1.5 dostępnej również online, gracz ma do pokonania 15 etapów. Zaczynamy od łatwych pytań, które warte są mniejszych pieniędzy. Finał jest znany wszystkim. Kto dostąpi zaszczytu odpowiadania na pytanie za Milion złotych ten przejdzie do historii gry. Warto spróbować, stań się teleturniejowym wirtualnym herosem. Milionerzy 2 po ściągnięciu oferują nam również podobnie jak telewizyjna wersja możliwość skorzystania z kół ratunkowych (telefon do przyjaciela, pół na pół i pytanie do publiczności). Gracz ma również do wyboru możliwość zakończenia gry na gwarantowanych progach wygranej, tj. na 1000 i 32000 zł. Realność rozgrywki na najwyższym poziomie. Po zakończeniu rozgrywki mamy możliwość zapisania naszych osiągnięć. Pobierając Milionerów całkowicie za darmo mamy szansę wygrać wirtualny milion. Hubert Urbański poprowadzi nas przez wir pytań, a stać się tak może jeśli pobierzemy najnowszych Milionerów. Satysfakcja z gry w Milionerów gwarantowana.

Milionerzy 1.5 zupełnie za free to nie żadni Milonerzy, czy Miljonerzy, a niemal idealnie odwzorowana wersja telewizyjnego hitu. Nie dajcie się zwieść. Tylko u nas Milonerzy 2 za darmo do ściągnięcia bez żadnych opłat. Gra Milionerzy jest także dostępna online, jednak zdecydowanie lepiej jest mieć ją na własnym komputerze, co sprawi, że możemy w nią grać kiedy tylko chcemy, bez względu na to czy jesteśmy podłączeni do sieci czy nie.

Download najnowszej wersji Milionerów  na naszym portalu. Obok niej dostępne są również inne gry logiczne, które zarazem dzięki swojej prostocie działania (Milionerzy 2 są tego najlepszym przykładem) i wciągającej rozgrywce zapewnią Wam świetną zabawę przez długie wieczory. Takie gry jak m. In. Word of Goo, Kulki, Supaplex, Boulder Dash czy Wolfensteun 3D to klasyki tego gatunku, które są znane na całym świecie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0