WindowsGryMilionerzy 2

Milionerzy 2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
-
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
7661

Nasza ocena:

Henryk Tur
3,5
Plusy:
  • Różne pytania
  • Zachowany klimat oryginalnego teleturnieju
Minusy:
  • Na dłuższą metę nuży

Każdy chyba pamięta teleturniej telewizyjny MILIONERZ­Y, który gromadził dziesiątki tysięcy ludzi przed telewizorami. Oglądaliśmy w nim zmagania zawodników, którzy zaczynali od stawki 100 pln, zaś za każdą poprawną odpowiedzią suma ta rosła. Finałem był oczywiście milion złotych, jednak nikt nie zgarnął głównej nagrody. Wirtualna gra Milionerzy cieszy się sporym powodzeniem – wystarczy zobaczyć liczbę jej pobrań na naszej stronie. A jeżeli komuś udało się wygrać już wirtualna nagrodę główną, może spróbować swych sił ponownie. Oto wciągająca gra Milionerzy 2.

Milionerzy 2 to zabawa online, w której schemat zabawy jest taki sam, jak w telewizyjnym teleturnieju. Musisz odpowiadać na generowane losowo pytania, a z każdą odpowiedzią wygrywasz pieniądze. Kolejne pytanie to gra o jeszcze większa stawkę. Oczywiście w Milionerzy 2 bawimy się po polsku. Pytania pogrupowane są w kilku kategoriach: geografia, wiedza ogólna, przyroda, sport. Jest ich łącznie piętnaście, lecz im wyższa stawka, tym są one trudniejsze. Jako że jest to zabawa sieciowa, nie ma żadnych materiałów gry Milionerzy 2 do pobrania. Nie ma także żadnej wersji demo Milionerzy 2. Otrzymujesz za to pełną wersję Milionerzy 2 za darmo, w którą możesz zagrać w każdej chwili. Odzwierciedla ona realistycznie warunki teleturnieju – możesz zrezygnować w każdej chwili, zachowując zgromadzone pieniądze, skorzystać z telefonu do przyjaciela (co wygląda dość zabwnie) oraz pomocy publiczności.

Zagraj w Milionerzy 2 za free i sprawdź swą wiedzę. Milionerzy 2 pl pozwolą Ci na doskonała zabawę, w której możesz dotrzeć do wirtualnego miliona. Gra Milionerzy 2 cieszy się równie duża popularnością, co i poprzedniczka. Sprawdź dlaczego. Download Milionerzy 2 nie jest Ci do niczego potrzebny. Po prostu klikasz i już rozpoczyna się emocjonujący teleturniej z Tobą w roli głównej. A jeżeli będziesz szukać kiedyś gry podobnej do Milionerzy 2, pamiętaj, by w wyszukiwarce wpisywać frazę bez błędów. Często wpisywane są bowiem „milonerzy 2” oraz „mijonerzy 2”. I choć Milionerzy 2 są wyłącznie grą online, być może kiedyś zostaną udostępnieni do pobrania.

Oprócz Milionerzy 2 mamy inne darmowe gry w naszych działach.Możesz pobrać tu różne tytułu w różnych gatunkach – sprawdź, bo wart. Prócz gier znajdziesz także inne rzeczy do niemal każdego materiału, jak na przykład spolszczenie – którego Milionerzy 2 oczywiście nie potrzebują – czy patche.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 1
  • dodał: Szatan Nie dziala.