WindowsGryMillie

Millie Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Forever Entertainment
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
400 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
493

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Niska cena
  • Wiele etapów
Minusy:
  • Nienajlepsza grafika

Millie to rysunkowa gra logiczna, w której wcielasz się w stonogę, której marzeniem jest latanie. Dorastasz z tym marzeniem, wiodąc typowe życie, aż otrzymujesz wiadomość - szkoła pilotów poszukuje kandydatów. Ruszasz w nieznane, stawiając czoła wielu przeciwnościom losu, by osiągnąć cel - lot w przestworzach. 

 

Millle to gra stworzona przez niezależne studio. Z tego powodu nie ma oszałamiającej oprawy graficznej, ale nadrabia te braki długim czasem rozgrywki i dużą ilością etapów. Tryb fabularny składa się z ponad 90 misji, na których gracze muszą wykazać się pomysłowością i umiejętnością wykorzystania power-upów i gadżetów. Na uwagę zasługuje duża różnorodność etapów - są utrzymane w różnych sceneriach i kolorach. 

 

Millie wymaga od gracza sprawnego poruszania się po labiryntach i wykonywania misji, które są ograniczone czasowe. Rosnący poziom trudności powoduje, że nie zawsze uda się osiągnąć pozytywny wynik po pierwszej próbie. 

 

Mimo, że gra jest stosunkowo tania, warto sprawdzić wersję demo. Mile w wydaniu testowym jest dostępne na platformie Steam, podobnie jak pełna wersja. Gra została wydana w polskiej wersji językowej. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0