WindowsGryMinecraft

Minecraft Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Mojang
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
660 kB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
982

Nasza ocena:

Henryk Tur
4,5
Plusy:
  • Oryginalny gameplay
  • Całkowita swoboda działań
  • Multiplayer
Minusy:
  • Brak samouczka nieco dezorientuje
  • Brak fabuły

Za grę odpowiada niezależne studio Mojang Specifications, a cała istota gry jest na pierwszy rzut oka banalna. Wcielamy się w rolę górnika, który na początku pozyskuje swojego rodzaju kwadratowe bloki, z których później wznosimy różnego rodzaju konstrukcje.

Brzmi to naprawdę banalnie, nie mniej jednak swoboda, jaka mamy do dyspozycji sprawia, że produkt ten jest niezwykle grywalny. Można to zresztą sprawdzić samemu odpalając Minecraft demo. Wielu graczy już dziś opisuje miejsce, w którym toczy się gra, jako jedną, wielką piaskownicę, w której sami ustalamy zasady. Ze wspomnianych, betonowych bloków możemy wyprodukować absolutnie wszystko od broni zaczynając, na drzewach i zwierzętach kończąc. Słowem wszystko. Łącznie bloków jest 55, każdy z nich różniący się od siebie właściwościami i zastosowaniem.

Grać możemy w dwóch trybach – klasycznym oraz survival. Ten pierwszy daje nam swobodę tworzenia bez potrzeby ukończenia w konkretnym odstępie czasowym. Drugi nakłada na nas dodatkowe niebezpieczeństwo w postaci potworów pojawiających się w nocy i próbujących nas zabić. Dodatkowo twórcy zadbali o tryb multiplayer, w którym wznosimy nowe budowle razem z innym, żywym graczem.

Minecraft download jest już dostępne do pobrania, jak na razie, jest ono ekskluzywne dla serwisu PC Gamer. Zachęcamy do testowania.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0