WindowsGryMirror's Edge

Mirror's Edge Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Digital Illusions/EA DICE
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Ładnie wykonana
Minusy:
  • Liniowa fabuła

Mirror’s Edge (pisana czasem błednie jako „Mirrors Edge” lub „Mirror Edge”) to gra, której celem było wykreowanie nowego gatunku rozrywki – gry akcji, w której nie niszczymy dziesiątków przeciwników, a uciekamy im. Niestety, nie jest możliwy download Mirror's Edge w wersji demo, zatem poniższym opisem przybliżymy Ci nieco tą pozycję. Logo Mirror’s Edge jest doskonale znane graczom na całym świecie. Dlaczego? Mamy tu świat przyszłości, gdzie życie każdego obywatela podlega ścisłej kontroli przez rządzące korporacje. Oczywiście nie wszystkim się to podoba, dlatego powstaje tajna opozycja, której członkowie porozumiewają się ze sobą za pomocą przesyłek. Dostarczaniem ich zajmuje się młoda dziewczyna o imieniu Faith. To właśnie nią sterujemy podczas gry w Mirror's Edge.

Niestety, nie ma demonstracyjnej wersji grywalnej Mirror’s Edge do pobrania, zatem nie będziesz w stanie przetestować tego tytułu przed zakupem. Napiszemy Ci jednak, że gameplay Mirror’s Edge to naprawdę dynamiczna gra – wyczyny akrobatyczne Faith przyprawiają o zawrót głowy, zaś efektowne skoki z dachu na dach wieżowca mogą wywołać dreszcze u osób z lękiem wysokości. A uciekamy przed żołnierzami korporacji, którzy bynajmniej nie mają zamiaru brać Faith żywcem. Musisz więc dostarczać przesyłki pod ostrzałem wroga i nie masz tu ani sekundy spokoju. A wszystko to we wspaniałej oprawie audiowizualnej. Mirror’s Edge wydano na PC oraz konsole. W naszym kraju ukazało się Mirror’s Edge po polsku, dlatego też po zakupie wersji Mirror’s Edge pl nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Mirror’s Edge. Zmartwimy miłośników zabaw sieciowych informacją, że nie ma trybu Mirror’s Edge online. Gra przeznaczona jest dla jednego gracza, jednak istnieją dodatki do Mirror’s Edge (o czym piszemy dalej). Jeśli jednak masz problemy z ukończeniem zabawy, znajdziesz w sieci solucje do Mirror’s Edge, które z pewnością pomogą Ci rozwiązać wszystkie kłopoty. Znajdziesz także niejedno forum poświęcone Mirror’s Edge, gdzie będziesz mógł podyskutować o tej zabawie z innymi graczami. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem komputerowej wersji tej gry, sprawdź, czy Twój komputer spełnia wymagania Mirror’s Edge.

Jako że jest to stosunkowo nowa produkcja, Mirror’s Edge działa pod Windows 7 i innymi popularnymi systemami. A jeżeli już posiadasz tą grę, możesz odnaleźć w sieci mody Mirror’s Edge. Ponieważ są one robione przez fanów gry, możesz ściągać te dodatki do Mirror’s Edge za darmo. Chcesz zobaczyć, jak wygląda gra w praktyce? Pobierz obrazki Mirror’s Edge za free – znajdują się one przy tym opisie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0