WindowsGryMoebius: Empire Rising

Moebius: Empire Rising Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Phoenix Online Studios
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
609 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
435

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Rozbudowana i dobrze poprowadzona fabuła
Minusy:
  • Przeciętna grafika
  • Wysoka cena

Moebius: Empire Rising to gra przygodowa wydana w 2014 roku przez Phoenix Online Studios. Autorem scenariusza jest pisarka Jane Jensen, która tworzyła m.in. serię Gabriel Knight. 

 

Głównym bohaterem gry jest Malachi Rector, nowojorski sklepikarz i znawca sztuki, który jeździ po świecie w poszukiwaniu najbardziej ekskluzywnych antyków na specjalne zamówienie milionerów. Jego życie odmienia się w po powrocie z Hiszpanii. Wówczas zostaje zatrudniony przez Amble Dextera, szefa rządowej agencji FITA. Jego zadaniem jest zbadanie różnych wydarzeń i dokumentów, tak pomóc rozwiązać śledztwo. Główny bohater rozpoczyna podróż po świecie, odwiedza m.in. Wenecję, gdzie analizuje ciało młodej kobiety, które wisiało na moście. Od tego momentu atmosfera rozgrywki się zagęszcza, a gra nabiera charakteru thrillera.

 

Pod względem technicznym, Moebius: Empire Rising jest klasyczną grą przygodową poin'n'click, w której zbieramy przedmioty, prowadzimy dialogi i wchodzimy w interakcję z różnymi obiektami. Gra miesza ze sobą elementy grafiki 2D z 3D.  

 

Moebius: Empire Rising powstał dzięki wsparciu fanów poprzednich dzieł Jane Jensen, którzy uzbierali 435 000 dolarów w serwisie Kickstarter. Dziś grę można już kupić  - kosztuje 29,99 dolarów. Jest to kwota niemała patrząc na niszowy charakter produkcji, ale przed zakupem możesz sprawdzić wersję demo, dostępną w angielskiej wersji językowej. 

 

Wersja demonstracyjna Moebius: Empire Rising jest do pobrania na platformie Steam. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0