WindowsGryMoonbase Alpha

Moonbase Alpha Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Virtual Heroes, Army Game Studio
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
494

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Wsparcie NASA gwarantuje wysoki realizm
  • Walor edukacyjny
Minusy:
  • Nienajlepsza grafika
  • Mało graczy na serwerach

Moonbase Alpha stworzono z myślą o miłośnikach astronomii i osobach, które chciałyby włożyć skafander NASA i spacerować po Księżycu. Taki zaszczyt jest zarezerwowany tylko dla nielicznych, jednak dzięki prezentowanemu tytułowi, możemy wcielić się w astronautę w grze komputerowej.

 

Produkcja została sfinansowana przez NASA i jest dostępna całkowicie za darmo w angielskiej wersji językowej. By pobrać grę konieczne jest posiadanie bezpłatnego konta na platformie Steam. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy ruszyć na eksplorację Księżyca.

 

W Moonbase Alpha naszym zadaniem jest wykonywanie czynności, do jakich zobligowani są astronauci – kontrolujemy roboty, zajmujemy się naprawami sprzętu. Gracz musi dokonać szeregu zadań, by przywrócić do działania całą bazę kosmiczną. 

 

Rozgrywka w Moonbase Alpha została zbudowana na trójwymiarowym silniku graficznym, z dbałością o dobre odwzorowanie fizyki księżycowego otoczenia. Fakt, że wydawcą gry jest NASA, gwarantuje, że z dużą dokładnością zostaną odwzorowane wszystkie urządzenia i procedury. Gra posiada tryb dla pojedynczego oraz funkcję kooperacji. Tryb wieloosobowy powala na łączenie się z innymi graczami i granie na serwerach producenta. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0