WindowsGryMotoGP 14

MotoGP 14 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Milestone
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4,1 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1251

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Pełna licencja
  • Motocykle i zawodnicy z sezonu 2013
  • Mutliplayer
Minusy:
  • Drobne niedoskonałości

MotoGP 14 to oficjalna gra symulacyjna odwzorowująca wyścigi motocyklowe z serii MotoGP sezonu 2014. 

 

Gracze mogą wcielić się we wszystkich motocyklistów rywalizujących ze sobą w ramach tego cyklu wyścigowego w sezonie 2014. Jako dodatek, producent przeniósł wszystkie trasy i motocykle z wersji 2013. 

 

Gra posiada tryb dla pojedynczego gracza pozwalający na grę do 2 graczy jednocześnie oraz multiplayer, w których rywalizować może nawet 12 osób. W trybie kariery gracz wciela się w młodego motocyklistę, który musi udowodnić swoje umiejętności nim będzie mógł zasiąść za kierownicą motocykla klasy MotoGP. Poza tym, możliwe jest wcielenie się w jednego z prawdziwych zawodników i odegranie całych mistrzostw MotoGP w jego skórze. Mistrzostwa można rozgrywać samodzielnie lub w ramach trybu wieloosobowego. Producent przygotował również bardziej zręcznościowe modele rozgrywki np. Split Battle czy Time Attack, gdzie gracze rywalizują na liczbę okrążeń, albo czas. 

 

Dynamiczna rozgrywka została okraszona widowiskową oprawą graficzną. Modele motocykli są bardzo szczegółowe, a twórcy zadbali o odwzorowanie szczegółów dotyczących każdego modelu pojawiającego się na torze, włącznie z charakterystycznymi malowaniami. W porównaniu do poprzedniej części cyklu, MotoGP 14 ma lepszą oprawę graficzną - zarówno pod kątem szczegółowości, jak i efektów specjalnych.

 

MotoGP 14 zostało wydane w polskiej wersji językowej na PC i konsolach Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3 i PlayStation Vita. Prezentowana pod przyciskiem Pobierz Teraz jest wersja demo MotoGP 14 w wersji PC, którą możesz pobrać za pośrednictwem platformy Steam.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0