WindowsGryMurdered: Śledztwo zza grobu

Murdered: Śledztwo zza grobu Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Airtight Games
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Thriller
  • Nietypowa rozgrywka
Minusy:
  • Gra jest zbyt prosta

Murdered: Śledztwo zza grobu to niezwykła gra przygodowa. Podobnie jak rewolucyjne L.A. Noire, to produkcja detektywistyczna, utrzymana w konwencji thrillera. 

 

Główny bohater, Ronan O'Connor, zostaje zamordowany w miasteczku Salem. Powraca do świata żywych w postaci ducha i próbuje pomóc tajemnicę swojego morderstwa. Dzięki takiej konwencji fabularnej, gracz ma możliwość wykorzystywania zdolności paranormalnych: może czytać w umysłach ludzi i częściowo je kontrolować. Naszym zadaniem jest odkrycie tożsamości seryjnego zabójcy o pseudonimie Dzwonnik. Obszarem gry jest całe miasto Salem, które nie jest jednak duże, więc nie  można go porównać z Los Angeles z L.A. Noire.  Poziom trudności został ustalony na umiarkowanym poziomie - Murdered: Śledztwo zza grobu  posiada rozbudowany mechanizm podpowiedzi, który nie pozwoli utknąć podczas zabawy.

 

Murdered: Śledztwo zza grobu utrzymano w mrocznym klimacie graficznym. Gracz może sterować głównym bohaterem tak, jakby był żywy - chodzimy po Salem, wchodzimy w interakcje z ludźmi i szukamy wskazówek. Jedyną różnicą są wspomniane zdolności nadnaturalne oraz charakterystyczna poświata głównego bohatera, która odróżnia go od innych postaci w grach.

Murdered: Śledztwo zza grobu  należy do gatunku gier przygodowych, które są rzadko podejmowane ze względu na skalę produkcji. Stworzenie thrillera, opartego na zaawansowanym silniku graficznym, nie jest proste. Stąd na razie jedynym tytułem tego typu jest L.A. Noire, które zapoczątkowało odrodzenie gatunku. Murdered: Śledztwo zza grobu dołącza do tego grona. Niestety, nie ma możliwości sprawdzenia wersji demo gry.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0