WindowsGryMXGP - The Official Motocross Videogame

MXGP - The Official Motocross Videogame Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
Milestone
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,1 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
752

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Licencja MX1 i MX2
  • Grafika
Minusy:
  • Problemy z fizyką

MXGP - The Official Motocross Videogame to multiplatformowa gra sportowa, posiadająca licencję na odwzorowanie mistrzostw MXGP ze wszystkimi motocyklami i zawodnikami kategorii MX1 i MX2.

 

Jest to więc w pełni oficjalny symulator motocrossu, odwzorowujący prawdziwe maszyny oraz zawodników uczestniczących w zawodach. Twórcy przenieśli do wirtualnego świata 60 kierowców, z których każdy ma swój indywidualny motocykl. 

 

Podstawowym trybem gry jest kariera, w której zaczynamy przygodę z motocrossem jako początkujący zawodnik. W zależności od naszych osiągnięć, kariera może przebiegać w inny sposób - możemy otrzymać propozycję kontraktu od najlepszego zespołu, albo przeciętniaka. Celem jest zdobycie tytułu mistrzowskiego.

 

Gra została stworzona jako produkt multiplatformowy - jest również wersja na Xbox 360, PlayStation 3 oraz PSVita. Dzięki temu, gra ma łatwe sterowanie i jest przystosowana do obsługi za pomocą gamepada. 

 

MXGP - The Official Motocross Videogame został zbudowany na szczegółowym silniku graficznym. Gra posiada dobrą oprawę audiowizualną i jest przystosowane do wyświetlania obrazu w wysokiej rozdzielczości. Podczas produkcji gry wykorzystano m.in. system motion caputure, który pozwalał na przeniesienie ruchów motocyklisty w realistyczny sposób. Dzięki temu zawodnik i jego maszyna zachowują się bardzo naturalnie na trasie i podczas akrobacji.

 

Wersja demo MXGP - The Official Motocross Videogame jest dostępna jedynie na platformie Steam. By móc ją sprawdzić, konieczne jest posiadanie darmowego konta w platformie oraz ściągnięcie klienta dającego dostęp do gier.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0