WindowsGryNASCAR '14

NASCAR '14 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Eutechnyx
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2762 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
524

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Realizm
  • Pełny sezon
  • Telewizyjna oprawa
Minusy:
  • Niszowa

Czy wyścigi po okręgu mogą być fascynujące? Amerykanie od kilkudziesięciu lat przekonują, że tak. Wyścigi samochodów NASCAR, rozgrywane na owalnych torach, przyciągają dziesiątki tysięcy osób na trybuny. Mimo, że tego typu zawody nie są popularne w Europie, gra wyścigowa NASCAR '14 może zainteresować graczy lubujących się w symulacyjnym modelu jazdy. 

 

NASCAR '14 to rozbudowana gra symulacyjna stworzona  po to, by jak najwierniej odwzorowywać wyścigi amerykańskiego cyklu. Producent odwzorował wszystkie zespoły, samochody, kierowców oraz tory, na których rozgrywane są zawody. Poza tym, postarano się o telewizyjną oprawę - komentarze, efektowne powtórki w spowolnionym tempie czy różnorodne sekwencje filmowe. 

 

Podstawowym modelem rozgrywki jest kariera, w której gracz, poza uczestniczeniem w wyścigach, może zajmować się wybieraniem sponsorów i rozwojem swojego samochodu. 

 

Model jazdy jest wymagający. Nie wystarczy pędzić na złamanie karku i próbować zmieścić się na zakrętach. Gracz musi planować ataki, wykorzystywać tunele powietrzne i bardzo ostrożnie podejmować manewry, bowiem jeden wypadek może zaprzepaścić szansę na zwycięstwo. Tym bardziej, że NASCAR '14 ma rozbudowany model zniszczeń pojazdów, który powoduje, że kraksy są niezwykle widowiskowe. 

 

Wersja demo NASCAR '14 pozwala na przejazd jednym z samochodów po torze i sprawdzenie czy wyścigi po owalu to doświadczenie, które przypadnie Ci do gustu. Jeśli tak, to NASCAR '14 jest jedynym tytułem pozwalającym na rozegranie pełnego sezonu 2014. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0