WindowsGryNastępna stacja

Następna stacja Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Alawar
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
87 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
525

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Proste zasady rozgrywki
  • Łatwo zacząć zabawę
Minusy:
  • Małe rozbudowanie
  • Grafika mogłaby być lepsza

Następna stacja to przedstawiciel gier typu casual, które są kierowane dla niedzielnych graczy, choć kilka godzin zabawy może spędzić z nią również wytrawny gracz. Produkcja została zbudowana na tradycyjnych założeniach gier logicznych i strategicznych, utrzymana w klimacie kolejowym. 

 

Zadaniem gracza jest uratowanie firmy kolejowej od bankructwa. By tego dokonać potrzebne będzie odpowiednie zarządzanie trasami: naprawa torów, mostów, stacji, zbieranie surowców oraz handel. By móc sprzedawać surowce, konieczne będzie utrzymanie w pełnej sprawności budynków np. kamieniołomu lub osady drwala. 

 

Gra instruuje nas w kolejnych zadaniach: za każdą wykonaną część misji otrzymujemy punkty, które przekładają się na końcowy wynik i zwiększają nasz poziom doświadczenia. 

 

Następna stacja prezentuje rozgrywkę w klasycznej formie dla gier strategicznych sprzed kilku lat. To rzut izometryczny, dzięki czemu obszar, który obserwujemy, jest duży, a zarządzanie koleją - łatwe. 

 

Gra została wydana w polskiej wersji językowej. Przed zakupem możesz sprawdzić wersję trial Następna stacja, która pozwoli na rozpoczęcie przygody mającej na celu uratowanie upadającej firmy kolejowej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0