WindowsGryNavy Field 2

Navy Field 2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Nexon Korea Corporation
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
358

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Niezła grafika
  • Różnorodność we flotach
  • Darmowa
Minusy:
  • Duży nacisk na mikropłatności

Navy Field 2 to propozycja dla wilków morskich, którzy pasjonują się historią obu Wojen Światowych. Gracz może zostać dowódcą marynarki wojennej jednej ze stron konfliktu i uczestniczyć w bitwach. Produkcja została zbudowana w konwencji gry MMO. Jest dostępna za darmo, a twórcy zarabiają na mikropłatnościach za przedmioty i ułatwienia w rozgrywce.

 

Produkcja została umiejscowiona w czasie I i II wojny światowej. Gracz może stać się dowódcą niemieckiej, angielskiej, amerykańskiej lub japońskiej marynarki. Każda z nich wyróżnia się innymi cechami: Niemcy doskonale radzą sobie w atakach z zaskoczenia, a Brytyjczycy mają dobrą obronę. Zadaniem gracza jest zarządzanie flotą z poziomu strategicznego.

 

Gracz będzie brać udział w ogromnych starciach, w których może uczestniczyć nawet 64 graczy. Wówczas dochodzi do pojedynku 32 vs 32. Mimo, że Navy Field 2 to gra MMO, twórcy przygotowali tryb dla pojedynczego gracza, który pozwala wprowadzić się do rozgrywki i rozegrać szereg historycznych bitew. To doskonała okazja, by zapoznać się z interfejsem i zasadami rozgrywki.

 

Przy projektowaniu Navy Field 2 postawiono na realizm historyczny. Floty wszystkich państw zostały stworzone zgodnie z materiałami historycznymi dotyczącymi prawdziwych jednostek marynarki oraz lotnictwa. Gracz może być dowódcą prawdziwych krążowników. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0