WindowsGryNeed for Speed Carbon

Need for Speed Carbon Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Black Box Games
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
650.49MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
662

Nasza ocena:

Henryk Tur
3,5
Plusy:
  • Dużo wozów
  • Udany gameplay
  • Tryb multi
  • Swobodna jazda
Minusy:
  • Czasami dziwny model jazdy

Need for Speed Carbon to odsłona znanej serii gier wyścigowych, które od lat przykuwają do ekranów setki tysięcy graczy z całego świata. NFS Carbon przenosi nas w świat nielegalnych wyścigów ulicznych, gdzie wygrywając kolejne zawody gracz zyskuje coraz większe wpływy. Jeśli jesteś ich ciekaw, pobierz demo Need for Speed Carbon.


Download Need for Speed Carbon w wersji demo pozwoli Ci na przetestowanie tej produkcji, choć oczywiście NFS Carbon demo jest znacznie okrojonym tytułem. Masz tu do dyspozycji zaledwie kilka wozów z ponad pięćdziesięciu dostępnych w pełnej wersji gry. Zaznaczmy od razu, że podzielono je na trzy klasy – każda pasuje do innego terenu. Carbon to także olbrzymi teren wyścigów i swobodnej jazdy, który w wersji demo został mocno ograniczony. A jak prezentuje się model jazdy i zniszczeń w NFS Carbon? Jest nadal stricte zręcznościowy i z pewnością nie można uczyć się na grze prowadzenia wozu. To zresztą przyczynia się tylko do dynamiki zabawy. Nadto tworzysz własny team, dzięki czemu podczas wyścigów masz wsparcie kierowców z Twojej ekipy. Podczas pędzenia przez miasto musisz mieć na uwadze fakt, że gdy w zasięgu wzroku pojawi się policja, natychmiast będzie chciała przerwać nielegalny wyścig. Musisz unikac za wszelką cenę zatrzymania.


Warto zauważyć, że Need for Speed Carbon wydano na PC, tytuł ten doczekał się także konwersji na PS2, możesz grać w Need for Speed Carbon mając PSP, a także oczywiście dostępna jest wersja Need for Speed Carbon na XboX. Dzięki trybowi Need for Speed Carbon online mogą zmierzyć się ze sobą posiadacze różnych platform. Nim jednak staniesz w szranki z żywymi kierowcami w NFS Carbon online, naucz się dobrze prowadzić swój wirtualny w trybie singlowym. Za zarobione pieniądze możesz dokonywać tuningu – twórcy gry przygotowali Ci setki elementów do zakupienia i zamontowania.
Jeśli zdecydujesz się na zakup wersji NFS Carbon PC, potrzebny Ci będzie patch Need for Speed Carbon. Znajdziesz go na naszych stronach, podobnie jak i kody Need for Speed Carbon. Oczywiście patch NFS Carbon jak i kody są dostępne na naszych stronach całkowicie za darmo.

Gra powinna chodzić na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc używać Need For Speed Carbon mając Windows 7 czy 8.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0