WindowsGryNeed for Speed: Most Wanted

Need for Speed: Most Wanted Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
EA Games
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
544.33MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
422

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Duża liczba aut
  • Oprawa audiowizualna
  • Rozbudowane opcje multi
Minusy:
  • Model jazdy czasami zawodzi

Need for Speed Most Wanted to kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych, która od lat cieszy się sympatią i uznaniem graczy. Nie słyszałeś jeszcze o niej? Albo o Most Wanted? Żaden problem, mamy dla Ciebie do pobrania wersję demo tej świetnej gry.


Download Need for Speed Most Wanted jest w pełni darmowy. Ta okrojona w stosunku do pełnej wersji gra udostępni Ci trzy wozy, dwa tory do szybkich wyścigów oraz trzy do zadań. W pełnej wersji NFS Most Wanted jest ich oczywiście o wiele więcej. Jeździsz tu po wielkiej, nowoczesnej metropolii, starając się zyskać tytuł mistrza nielegalnych wyścigów ulicznych. Wydany na konsole i PC Need for Speed Most Wanted to naprawdę dynamiczne wyścigi, które uchodzą za jedną z najlepszych części serii. Przekonaj się sam, czy wersja demo przekona Cię do zakupu pełnej gry!


Wyścigi toczą się zarówno za dnia, jak i w nocy. Czasem zdarzy się jakieś podnoszące adrenalinę wydarzenie – na przykład niespodziewanie wyjedzie z boku wielka ciężarówka. Włącza się wówczas tzw. bullet time, dzięki któremu masz szansę na wykonanie odpowiednich manewrów celem uniknięcia zderzenia. Jeśli lubisz realizm, z pewnością zachwyci Cię tu zarówno model jazdy, jak i zniszczeń. Nadto wszystkie wozy są licencjonowane – jeździsz tu prawdziwymi autami, jakie możesz zobaczyć na ulicach  czy też na zawodach sportowych. Docenili to nie tylko gracze, ale i branżowe serwisy, dając grze dość wysokie noty.


Download Need for Speed Most Wanted jest całkowicie bezpłatny. Skorzystaj z niego również w sytuacji, jeśli myślisz o zakupie konsolowej wersji tego tytułu. Tu wypada zaznaczyć, że ukazała się konwersja Need for Speed Most Wantd na PS2 oraz wersja Need ffor Speed Most Wanted na XboX 360. Jeśli zakupisz wersję komputerową, potrzebny Ci będzie eliminujący niedopracowania patch Most Wanted. Znajdziesz go na naszych stronach. Zarówno posiadacze tytułu na konsole, jak i NFS Most Wanted na PC mogą zmierzyć się ze sobą we wspólnym trybie Need for Speed Most Wanted online.


Opórcz łatki znajdziesz na naszych stronach  kody do Need for Speed Most Wanted. Są one oczywiście całkowicie za darmo. Gra powinna chodzić na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc używać Need For Speed Most Wanted mając Vista czy Windows 7.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0