WindowsGryNeed for Speed ProStreet

Need for Speed ProStreet Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
EA Games
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
570 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
468

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Duże możliwości tuningu
Minusy:
  • Niedopracowany model jazdy

Need for Speed ProStreet jest przedstawicielem serii gier wyścigowych, które skupiają się na dostarczaniu lekkiej, przyjemnej rozrywki związanej z wyścigami samochodowymi.  W tym tytule twórcy zastosowali kilka bardzo ważnych zmian. 

 

Pierwszą modyfikacją jest fakt, że w odróżnieniu od poprzednich części cyklu, w Need for Speed ProStreet wyścigi są rozgrywane na torach. Po miejskich trasach w NFS Underground, Most Wanted czy Carbon, gracze mogą zająć się wyścigami na zamkniętych trasach, bez ruchu ulicznego. 

 

Zmiana tras nie wpłynęła diametralnie na model jazdy. Need for Speed ProStreet  nadal jest grą zręcznościową, oferującą efektowny, ale niezbyt realistyczny model jazdy. Twórcy odwzorowali za to kilkadziesiąt samochodów: zarówno nowoczesnych, jak i prawdziwe wyścigówki retro. Samochody można modyfikować dzięki systemowi Autosculpt. Do dyspozycji oddano ponad 1000 elementów, które można zamontować do samochodu zmieniając jego osiągi, przyczepność, siłę hamowania lub wygląd.  W odróżnieniu od wielu innych gier cyklu, podczas wyścigu możemy uszkodzić samochód nawet do takiego stopnia, że wpłynie to na jego zdolności przyspieszania czy pokonywania zakrętów. 

 

Need for Speed ProStreet zostało przystosowane do mniej doświadczonych graczy, ale starsi stażem gracze mogą wyłączyć wszystkie ułatwienia i cieszyć się z nieco bardziej wymagającego modelu jazdy. 

 

Wersja demo Need for Speed ProStreet pozwala sprawdzić dwa modele Porsche (GT2 i GT3RS) w akcji na torze testowym firmy Porsche. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0