WindowsGryNeed for Speed Rivals

Need for Speed Rivals Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Ghost Games
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Samochody marki Ferrari, których nie było w serii od lat
  • Widowiskowa rozgrywka
  • Zręcznościowy, łatwy do opanowania model jazdy
  • Świetny multiplayer
Minusy:
  • Nie można grać na kierownicy

Need for Speed Rivals to przedstawiciel najbardziej znanej serii gier wyścigowych, której historia sięga połowy lat dziewięćdziesiątych.  Po raz kolejny twórcy przenoszą nas w świat nielegalnych wyścigów ulicznych, w których biorą udział najszybsze, ekskluzywne samochody sportowe. Tym razem użytkownik może wybrać jedną z dwóch fabularyzowanych karier: kierowcy wyścigowego lub policjanta. W zależności od tego wyboru, zabawa z Need for Speed Rivals będzie wyglądała inaczej. 

 

Zostając kierowcą, będziemy uczestniczyć w nielegalnych wyścigach, uciekać przed dobrze wyposażoną policją oraz zdobywać uznane wśród innych maniaków prędkości. Tryb kariery ma standardową budowę – wraz z postępem gry otrzymujemy dostęp do szybszych samochodów i nowych możliwości tuningowych. W Need for Speed Rivals możliwe jest modyfikowane możliwości samochodu od strony mechaniki, jak i wyglądu. 

 

Jako policjant będziesz brał udział w zorganizowanych akcjach mających na celu powstrzymanie procederu nielegalnych wyścigów, które mają miejsce w Redview County. W Need for Speed Rivals możemy ścigać się dziesiątkami samochodów takich producentów jak Ferrari, Porsche, Lamborghini, Chevrolet, Audi, Mercedes czy Aston Martin, które są dostępne w wersjach cywilnych oraz policyjnych.

 

Need for Speed Rivals posiada tryb dla pojedynczego gracza połączony z multiplayerem za pośrednictwem systemu AllDrive, który pozwala na łatwe dołączanie się do rozgrywek sieciowych i porównywanie swoich czasów i wyników ze znajomymi.

 

Need for Speed Rivals wyróżnia się atrakcyjną, trójwymiarową oprawą graficzną oraz zręcznościowym modelem jazdy, który nie wymaga długiego doskonalenia umiejętności. Gra jest dynamiczna, efektowna, a dzięki rozbudowanemu trybowi rozgrywek sieciowych, może dać dziesiątki godzin zabawy. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0