WindowsGryNeed for Speed Shift

Need for Speed Shift Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Slightly Mad Studios
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.13 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
546

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Oprawa audiowizualna
  • Model jazdy
Minusy:
  • Bugi
  • Optymalziacja

Need for Speed Shift to kolejna odsłona cyklu NF, która ukazaćła się we wrześniu 2009 roku. Jako że w naszym kraju gra cieszy się dość sporą popularnością, doczekamy się również premiery Need for Speed Shift po polsku. Przyjrzyjmy się więc, co przyniesie nam ta część serii NFS.

Przede wszystkim otrzymamy tu najszybsze modele wozów – w Need for Speed Shift pl będziemy mieli możliwość rozwijać naprawdę oszałamiające szybkości. Wrażenia spotęguje widok z pozycji pierwszej osoby, czyli kierowcy. Podziwiać będziemy trasa na kilkunastu różnych torach. Będą tu zarówno fikcyjne, jak i w pełni licencjonowane. Wszystkie odwzorowane z zachowaniem pełnego realizmu, masą detali i doskonałymi teksturami, dzięki którym grając w NFS Shift będziemy naprawdę czuć się jak za prawdziwą kierownicą na prawdziwej trasie. Wśród torów będą min. Laguna Seca, Willow Springs czy Silverstone. Dostępne wozy sa również w pełni na licencjach, dlatego też pojawiają się tu między innymi Audi RS4, Mustang Shelby GT500 czy Lotus Elise. Niestety, póki co nie ma jeszcze Need for Speed Shift demo, więc pozostaje tylko podziwianie wspomnianych na udostępnionych przez wydawcę screenshotach.

Jeżeli ktoś lubi NFSU czy tez Need for Speed underground 2, z pewnością może spodziewać się po NFS Shift większego realizmu jazdy niż  w poprzednich odsłonach serii. Dopracowano także postać kierowcy i wygląd wnętrza wozu – wszystkie zegary pokazują właściwe parametry, ręce prowadzącego są żywe – zaciskają się mocniej na kierownicy przy skrętach, nieco luźniej chwytają ją na prostych odcinkach, a jeżeli zdarzy się stłuczka, możemy podziwiać na przedniej szybie siateczkę realistycznie odwzorowanych pęknięć. Szkoda tylko, że nie uświadczymy Need for Speed Shift za darmo, miejmy jednak nadzieję, że wkrótce pojawi się do pobranie Need for Speed Shift w wersji demonstracyjnej. Tym bardziej, że realistyczny system kolizji i model zniszczeń stanowią osobna rzecz, nad która można by się długo zachwycać.

Need for Speed Shift zaplanowane jest jako gra multiplatformowa, stąd zobaczymy wersje Need for Speed Shift na PC, Xbox i PS2. Dlatego też w wersji online będziemy mogli zmierzyć się z posiadaczami różnego typu konsol, preferującymi różne style jazdy. Jeżeli zaś idzie o komputerowych oponentów, to ponoć wyposażeni są oni w dość zaawansowaną Sztuczną Inteligencję i walka z nimi nie będzie łatwym zadaniem. Ciekawe więc, czy udostępnione zostaną kody do Need for Speed Shift, dzięki którym zabawa stanie się łatwiejsza? Jeżeli więc jesteś miłośnikiem naprawdę dobrze wykonanych, realistycznych wyścigów, pobierz Need for Speed Shift w wersji demo. Download Need for Speed Shift będzie całkowicie darmowy, a sam przekonasz się, że warto wydać pieniądze na ten tytuł. Tym bardziej, że nie będziesz Ci potrzebna żadne spolszczenie Need for Speed Shift – jak wspomniałem, gra wyjdzie w wersji polskiej.


Póki co za materiałów do Need for Speed Shift za free są jedynie tapety i demo. Rzuć również okiem na inne nasze gry wyścigowe, dostępne w tej kategorii. Możesz zawsze spodziewać się tu przeróżnych tytułów – nawet całkowicie darmowych, pełnych wersji gier.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0