WindowsGryNeed for Speed Underground 2

Need for Speed Underground 2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
EA Games
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
344.5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
907

Nasza ocena:

Henryk Tur
3,5
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Oprawa audiowizualna
Minusy:
  • Brak modelu zniszczeń
  • Niedopracowane modele

Need for Speed Underground 2 na PC to kolejna część bardzo popularnych wyścigów ulicznych, która została wydana przez EA Games w 2004 roku. Jest to sequel jakże udanego Need for Speed Underground, który przywrócił świetność serii po kilku mniej owocnych latach. To właśnie NFSU zapewnił firmie milionowe zyski i rzesze nowych fanów na całym świecie. Premiera gry szczęśliwie zgrała się z wielkim zainteresowaniem wokół ulicznych wyścigów i tuningu pojazdów inspirowanym przez takie filmy jak Szybcy i wściekli oraz Za szybcy za wściekli.

Need for Speed Underground 2 to dopracowana wersja poprzedniczki, która wprowadza wiele kluczowych zmian. Przede wszystkim gra stała się bardziej otwarta i ewoluowała w stronę serii GTA. Gracz ma możliwość podróżowanie po mieście Bayview bez większych ograniczeń. Miasto jest naprawdę ogromne i podzielone na kilka dzielnic, do niektórych z nich uzyskujemy dostęp po wygraniu kolejnych wyścigów, a te w NFS są jak zwykle rewelacyjne. Tradycyjnie w grze dostępne są Sprint, Circuit, Drag oraz Drift, a do tego doszedł bardzo ciekawy wyścig Outrun, w którym musimy najpierw sprowokować jakiś samochód w mieście by rozpocząć z nim wyścig, Zwycięzcą jest samochód, który oddali się od rywala na odpowiednią odległość. Inne nowe wyścigi to X-race w którym gracz ściga się z rywalami na torze do Driftu , Showcast, gdzie gracz musi w odpowiednim  czasie dojechać w wyznaczone miejsce by dostać się na okładkę gazety oraz Underground Racine League, który daje najwięcej możliwości do zarobienia potrzebnej gotówki.   

W Need for Speed Underground 2 poprawiono również grafikę, która wygląda jeszcze bardziej kolorowo, a co najważniejsze nie odbywa się to kosztem zwiększenia wymagań w NFS Underground 2, które dalej są bardzo niskie i wystarczy średniej klasy komputer by móc Pieszyc się z płynnej gra na najwyższych ustawieniach. Muzyka jak zwykle stoi na wysokim poziomie i tak w grze możemy posłuchać kawałków takich kapel jak Skindred, The Bronx, Sin i wielu innych.

Niestety nie ma Need for Speed Underground 2 po polsku, gdyż wydawca nie zdecydował się na przekład wersji angielskiej. Co więcej również oficjalne Need for Speed Underground 2 spolszczenie nie ujrzało światła dziennego, a w sieci można tylko znaleźć jakieś amatorskie kombinacje, które bardziej grę psują niż tłumaczą, dlatego lepiej pozostać przy angielskiej wersji, gdyż nie wymaga ona jakiejś wybitnej znajomości języka angielskiego.  Warto za to uaktualnić swoją wersję gry pobierając patch doNeed for Speed Underground 2 , który wprowadza szereg udoskonaleń związanych z wydajnością gry oraz poprawieniem trybu online. Pobierz Need for Speed Underground 2 patch zwłaszcza gdy jesteś posiadaczem kart graficznych z serii Nvidia 6800, gdyż na wyższych rozdzielczościach przyśpiesza on rozgrywkę .  Można go pobrać z Need for Speed Underground 2. Download patcha do Need For Speed Underground 2 na oficjalnej stronie gry.

Gra jak zwykle oferuje mnóstwo licencjonowanych bryk, które mogą być dowolnie zmieniane przez graczy za pomocą różnych części, akcesoriów i innych bajerów potrzebnych do tuningu samochodu. Jeśli nie chcemy czekać na zgromadzenie odpowiedniej kasy i odblokowanie interesujących nas gadżetów, to warto użyć kody do Need for Speed Underground 2, które odblokowują części i samochody w grze.  Oczywiście kody do Need for Speed Underground 2 są za free zresztą tak samo jak wspomniany wcześniej patch. 

NFSU 2 ukazał się także na inne platformy i tak istnieje wersja Need for Speed Underground 2 na XBOX oraz Need for Speed Underground 2 na PS2.  Nie różnią się one praktycznie niczym w porównaniu z wersją komputerową, może poza grafiką, która jest trochę mniej wyraźna. Na konsole również nie ma Need for Speed Underground 2 pl i gracze muszą się zadowolić angielska wersją językową.

Need for Speed Underground 2 demo pozwala graczom na rozegranie kilku wyścigów i sprawdzenie najnowszej części gry. Demo Need for Speed Underground 2 za darmo można pobrać w naszym serwisie i przekonać się o zaletach gry. Warto pamiętać też o tym, ze niektórzy gracze błędnie zapisują nazwę gry jako Need for Speed Under Ground 2 co może utrudnić wyszukiwanie dodatków do niej. 

Demo Need for Speed Underground 2 do pobrania w naszym serwisie. Jest również dosępna Need For Speed Undercover.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0