WindowsGryNeed for Speed World

Need for Speed World Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
EA
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
397

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Gra jest darmowa
  • Dużo samochodów
  • Ogromny obszar gry
Minusy:
  • Przeciętna grafika
  • Drogie samochody

Need for Speed World to darmowa gra wyścigowa stworzona przez Electronic Arts w oparciu o stare części serii NFS. Środowisko gry powstało wskutek połączenia map z Most Wanted i Carbon. Produkcja bazuje również na silniku graficznym pochodzącym z tych tytułów. 

 

Z racji tego, że Need for Speed World bazuje na technologii sprzed wielu lat, oprawa graficzna odstaje od tego, do czego przyzwyczailiśmy się w najnowszych grach wyścigowych. Ma to jednak swoje zalety – produkcja może zostać uruchomiona na starszych komputerach, w tym na laptopach niewyposażonych w wydajne karty graficzne. Poszerza to bazę użytkowników, którzy mogą za darmo pobrać Need for Speed World i ruszyć w wir szalonych wyścigów. 

 

Po ogromnym środowisku gry, gracz pędzi jednym ze 150 samochodów i bierze udział w ulicznych wyścigach z innymi użytkownikami. Pojazdy można tuningować wizualnie i mechanicznie. Model jazdy jest czysto zręcznościowy, oparty na szybkości i refleksie. Podczas gry możemy ścigać się małymi samochodami kompaktowymi, amerykańskimi muscle carami, autami typowo sportowymi i supersamochodami pokroju Lamborghini Gallardo LP560-4. Samochody można kupować za punkty zdobywane w grze, jednak dostęp do wielu jest ograniczony dla osób, które posiadają SpeedPoints – punkty, które należy nabywać za prawdziwe pieniądze. Z tego względu najlepsze samochody mogą kosztować nawet kilkadziesiąt złotych. Nie zmienia to faktu, że w Need for Speed World możemy grać całkowicie za darmo, ale należy liczyć się z osobami, które dysponują lepszymi maszynami, które kupili sobie za realną gotówkę. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0