WindowsGryNew Star GP

New Star GP Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
New Star Games Ltd
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
28 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
445

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Wciągająca rozgrywka
  • Spore rozbudowanie
Minusy:
  • Przeciętna grafika

Grałeś w niezwykle popularną niezależną grę New Star Soccer? Jeśli tak, to być może zainteresuje Cię New Star GP, zbudowana przez tych samych twórców. Tym razem piłkarskie buty zamieniamy na bolidy Formuły 1. 

 

Gracz wciela się w kierowcę wyścigowego uczestniczącego w prestiżowych wyścigach. Cykl składa się z 17 tras. Podczas jazdy musimy kontrolować stan opon oraz paliwo. Mamy wpływ na zjazd do pit stopu oraz wymianę ogumienia. 

 

New Star GP posiada prostą, rysunkową oprawę graficzną, opartą na dwuwymiarowym silniku graficznym. W wyścigach bierzemy udział widząc bolid z lotu ptaka, co jest nawiązaniem do klasycznych gier z lat dziewięćdziesiątych. Z tego względu, gra posiada charakter zręcznościowy i nie próbuje konkurować z symulatorami F1 produkowanymi przez duże firmy. 

 

Prowadząc zespół wyścigowy konieczne jest utrzymanie płynności finansowej: otrzymujemy pieniądze od sponsorów, zdobywamy za dobre wyniki na torze. Poza tym możemy kupować pojazdy oraz budynki, a także – zajmować się hazardem. Podczas kariery musimy zachować odpowiednie relacje z szefem, fanami, załogą zespołu oraz znajomymi. 

 

New Star GP nie posiada licencji na FIA na wykorzystanie nazw zespołów, nazwisk kierowców czy bolidów. Mimo tego, twórcy chcieli jak najbardziej zbliżyć nazewnictwo bolidów do rzeczywistych. Podobnie sprawa wygląda z nazwiskami. Gracz może samodzielnie dokonać edycji nazw za pośrednictwem wbudowanego edytora.

 

Demo New Star GP jest dostępne w polskiej wersji językowej. Pełna wersja to koszt 3,99 euro.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0