WindowsGryNew Star Soccer 3

New Star Soccer 3 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
New Star Games Ltd
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
12 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1484

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Wciągająca rozgrywka
Minusy:
  • Dla niektórych – cena może być zbyt wysoka

New Star Soccer 3 nawiązuje do klasycznych gier piłkarskich takich jak Sensible Soccer czy Kick Off, jednak zapewnia całkowicie inne doznania płynące z rozgrywki. Tym razem gracz wciela się w piłkarza i rozpoczyna karierę w jednym z zespołów i powoli pnie się na szczyt: zaczyna jako rezerwowy, a może skończyć jako gwiazda. 

 

Kariera gracza nie ogranicza się jedynie do uczestniczenia w meczach, ale również na ciężkich treningach poprawiających umiejętności. Największą zaletą New Star Soccer 3 jest świetna mechanika rozgrywki, która objawia się dużą przyjemnością podczas rozgrywania meczów. Zabawa jest niezwykle wciągająca. 

 

Gra nie posiada licencji FIFA na wykorzystywanie nazw zespołów i nazwisk piłkarzy, jednak producent obszedł to ograniczenie stosując nazwę miasta (np. Barcelona zamiast FC Barcelona) i przeinaczając nazwiska (Missi zamiast Messi).

 

New Star Soccer 3 nie szokuje swoją grafiką, ale przywodzi na myśl najlepsze gry piłkarskie z dawnych lat, wprowadzając sporo nowości. Zabawa jest niezwykle wciągająca, o czym można przekonać się pobierając demo New Star Soccer 3. Pełna wersja to wydatek 4.99 dolara.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0